Gorąca prośba!

Zwracam się do Was wszystkich - pomóżcie! Wiem, że to nie typowy post. Ale błagam o pomoc!!! Zosi brakuje “tylko” albo “aż” 9%do pełnej kowoty do otrzymania leku, który pozwoli Jej żyć!!! Cena leku to 9 mln za który muszą zapłacić rodzice!
Dziewczynka choruje na SMA1 a ona sama jest bliska mojemu sercu. Po raz pierwszy zwracam się z taką prośbą ale sytuacja jest drastyczna!!! Proszę choćby o kliknięcie w “dobry klik”.Z góry dziękuję!
https://www.siepomaga.pl/licytacje-dla-zosi?fbclid=IwAR2VsZpIMpmnWs0b-pFhLtxfYFpr2fLimW7iJ2Sm4R10LGb6LPQyg_1TpEo**pogrubiony tekst**
i najważniejszy adres Zosi - https://www.siepomaga.pl/waleczna-zosia

3 polubienia

Za “kategorię” - przepraszam!!! Ale z nerwów nie potrafiłam, nie umiałam znaleźć innej. Sprawa jest jednak poważna. Proszę o choćby minimalną wpłatę!!!

1 polubienie

Boga nie ma!

@Devil Bóg jest ale sprawiedliwości nie ma. Rząd przejebu… 70 mln na wybory, których nie było, minister zdrowia płaci handlarzowi broni za respiratory kolejne 70 mln a rodzice chorego dziecka “muszą” mieć 9 mln aby dziecko żyło. Policz ile takich małych istot za te pieniądze dałoby się uratować. Szlag mnie trafia. Żadnej pomocy ze strony państwa nie ma!!!

6 polubień


A może znajdzie się miłośnik damskiej ręcznej i weźmie udział w licytacji? @collins02 - Ty jesteś miłośnik sportów wszelakich :slight_smile:

2 polubienia

Zgadzam się z tobą - na wszystko “jest” tylko na ratowanie życia " nie ma".
Ode mnie - poszło.

3 polubienia

Juz wstawione pod zdrowie

2 polubienia

@ihtiel dziękuję ślicznie. Nawet nie wiesz ile to dla mnie znaczy :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts: :smiling_face_with_three_hearts:

2 polubienia

Dziękuję @okonek :kissing_heart: :kissing_heart: :kissing_heart:

Jesteśmy tylko ludźmi. Jak dmuchawce na wietrze.

1 polubienie

Potrzebuję konkretnie numeru konta i nazwę właściciela. W podany tu sposób nie mogę wysłać, a bardzo chcę.

2 polubienia

@Devil to prawda ale TO dziecko ma dopiero 8 m-cy i jeszcze nie zdążyło być “na wietrze”. I jak tak dalej pójdzie to nie zdąży na “nim” być:(

2 polubienia

Cześć Zosia!
Tylko dla Ciebie tutaj wszedłem bo mam na dzisiaj inne plany.
Posyłam,pozdrawiam,trzymaj sie!!!

2 polubienia

Ano jestem.I juz sie zameldowałem :blush: :wink:

1 polubienie

@birbant właścicielem konta jesteśmy "my wszyscy, którzy chcemy Jej pomóc. Zosia ma swój numer konta na stronie siepomaga.pl. W tej chwili jest na 6 miejscu na tej stronie. Tu podaję link https://www.siepomaga.pl/waleczna-zosia

2 polubienia

Dzięki, wszystko gra. Wysłane.

2 polubienia

Ja to rozumiem.
Człowiek przez swoje skomplikowanie jest podatny na patologie, wirusy, grzyby, bakterie. Wiele rzeczy mamy zapisane w genach.
Żyjemy generalnie krótko. To życie od samego początku jest skazane na ból, wady i choroby. Regulujemy to poprzez styl życia, pracę, dietę.
W przyrodzie też tak bywa że wiele młodych ginie lub choruje. Człowiek to przynajmniej nie ma naturalnego wroga. Nie licząc innego człowieka i klimatu. Stoimy wysoko, upadamy nisko.
Sami sobie szkodzimy. Postęp wygenerował nowe wirusy, zagrożenia i choroby. Osłabił nas. Wplótł w nasze DNA syfa.

2 polubienia

@birbant dziękuję Ci jak nie wiem co. Tak niewiele Jej brakuje aby lek mógłby być podany. Jak do 15-go nie zbierzemy 8 mln to nie zacznie się “procedura”. Czas nagli!

3 polubienia

Naturalny wrogiem dla człowieka jest człowiek.

4 polubienia

Witch,panstwo nie powinno być od pomagania.Panstwo powinno PRZESTAĆ zabierać,okradać,gnebić i polować na ludzi jak na dziką zwierzyne.
Tylko w takiej atmosferze,da sie wyzwolic przedsiebiorczość, ludzkie inicjatywy,branie spraw w swoje rece,etos pracy i to wszystko co komuna podeptała,jak widać,bardzo skutecznie.
Ta ściepa,mimo iz wygląda beznadziejnie [mam na mysli szanse] juz wyzwoliła mnóstwo pozytywnej energii.Pomyśl ile by jej bylo gdyby nie państowy “zandarm” ktory wtrąca sie w każdą sfere życia!
Oczywiście ze szastanie szmalem na wszystko tylko nie to co trzeba to specjalność kazdego wlasciwie rządu.Taki juz mamy układ"merry-go-round"i byłoby wielką naiwnościa sądzic ze cos sie zmieni,poki ludzie glosują na po-pis.A robią to,po tych wszystkich latach,juz wyjatkowo bezmyślnie,jak ubzwłasnowolnieni przez media,500+,pomniki,rocznice-cierpietnice i…własne umysłowe lenistwo.
No chyba ze im taki stan rzeczy odpowiada.

4 polubienia