Gotowanie żaby

Nie, to Ty za mną " chodzisz" ! :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

.Dudu…dużo, dużo nas.

2 polubienia

Zwolnij więc.

.bo nas pozabijasz. :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

image

3 polubienia

To nie jest gotowanie a konfitowanie, w temperaturze ponizej punktu wrzenia.

1 polubienie

Rząd wspiera się profesjonalistami. Kucharzami i fryzjerami.

.ugotują i ogolą.

3 polubienia

Świadomym, że po osiągnięciu celu, można paść.

.twarzą na pysk.

2 polubienia

PiS każdego wroga bierze na przeczekanie.
Kobietom nie pomogła pandemia i zakazy z nią związane. Może też zdały sobie sprawę że z tym rządem dogadać się nie da.

Może ratownikom uda się coś wywalczyć. Mają wszak oręż w postaci zdrowia i życia suwerena.

2 polubienia

Najwięcej w tym kraju to wywalczyła dla siebie patologia i “glosujębodają”.

2 polubienia

Byle by tylko nic grabarzy nie skłoniło do protestów i strajków.

Zobaczymy. Obawiam sie, ze PiS zacznie leczyc cudami uzdrowienia.
A poza tym nie masz pojecia (a moze masz?) ile dziwnych przesadow pkutuje wsrod suwerena, zeby tylko do lekarza nie pojsc. Nie tylko z oszczednosci (czyli jak nie zaplacisz to nie wylecza).
Poza tym prezes jest mistrzem w sklocaniu ludzi, a najlatwiej robi sie to wyciagajac wyplaty (tylko o tym ile sie na nia pracowalo to juz nie) inna sprawa, ze ceny w prywatnych gabinetach mogą dobic.

1 polubienie

Zostałam ugotowana i bardzo cierpię, a na dodatek mam poczucie winy. Ja cierpliwa, wyrozumiała nie wytrzymałam. Mój pan też nie wytrzymał, bo ugotowanej żaby nie chciał, no i żaba która zaczęła pokazywać, że coś jej się nie podoba i czegoś oczekuje zaczęła być czymś obrzydliwy.

4 polubienia

Tu, interpretując Twój wpis, zmieniłbym formę bierną na czynną. Zamiast zostałam ugotowana, trafniejszą byłaby forma ugotowałam sie.

.w sosie własnym, zwłaszcza że żaba, próbując poszerzać sferę własnego komfortu, stała się czymś obrzydliwym.

1 polubienie

ale ja nie byłam kucharzem, nigdy mi na tym nie zależało

Istnieją rzeczy nas dotyczące, które dzieją się bez naszej wiedzy i świadomości. Ba, dzieją się nawet wtedy, kiedy nawet nie jesteśmy ku im predysponowani.

Wiem.

1 polubienie

Medycy nie są bez winy. Ich półki uginają się pod ciężarem kopert i koniaków.

1 polubienie

Z tą świadomością niech próbuj więcej gotować żaby w sosie własnym. Zostaw ją surową.

Nigdy nie pozwól, by cię cos tak do końca przygnębiło, bądź dzika , bezczelna ,a zarazem cudowna .

Dziękuję za dobre słowo :slight_smile: Daleko mi do tego opisu w tym momencie.

1 polubienie

Jak daja to biora.
Ja juz dawno poza systemem, wiec najnowsze cenniki znam tylko z oficjalnych prywatnych przychodni (ktore czesto umozliwiaja branie oficjalnie lapowek w postaci oplaty za wizyte)