Grande Hubert Hurkacz!

Nic dzisiaj nie sledzilem…Procz paru komentarzy po wczorajszym meczu…Oczywiscie wiedziałem ze Hu Hu pokonal Raonica i Shapowałowa…Ale Tsitsipas?
PRZEGAPIŁEM!
Mea Culpa…Czy ktoś widział ten mecz? :thinking:
Bo tu sie historia pisze!
I wroce raz jeszcze do meczu Anglia-Polska…Jak wiele mozna osiagnąć,naciskając przeciwnika!!!
Oto czytam o ofensywnych zagraniach Huberta,o asach,o “odrodzeniu”.I o tym jak sie Grek gubil w takich momentach…
Jak Stone gdy go Moder nadusił :slightly_smiling_face:
Bo to jest pochwała walki!Parcia do przodu zamiast chowania za podwójną gardą.
Brawo Hurkacz!!!
Rusz wreszcie z miejsca!

3 polubienia

Nie oglądałem, a szkoda.

1 polubienie

Nie mam w domu tv a internet to katastrofa…W pracy moge obejrzec kazdy mecz ale wczoraj mialem wolne i zupelnie z głowy wyleciało :innocent:
A podobno mecz byl znakomity!

1 polubienie

Hurkacz-Rublow 1:0! I to byl kawal dobrego grania!
Fibak swoja pewnoscią siebie w osądzie nieobliczalnego Huberta,troche mnie zaskoczyl…A jednak!I oby tak do końca!

Hubert w finale!!!
Rublow doslownie rozbity w 2 setach!!!
Oddaje honor Fibakowi bo myślałem ze przesadza…Hurkacz gra jak jakies tornado…A jeszcze miesiac temu byl z cyklu"chcialbym ale sie boje" :thinking:
Kiedys wszystko bylo łatwiejsze.Byli faworyci i byli autsajderzy…Dzisiaj czasem nie ma ani jednych,ani drugich… :innocent:

1 polubienie

Grać ma z z młodym Włochem,

1 polubienie

Nijak nie kojarze tego Wlocha a teraz okazuje sie ze to bardzo dobrzy kumple :upside_down_face:

Ale nie grali jeszcze przeciw sobie. Ten Italczyk ma 19 lat.

1 polubienie

Jak zawsze gdy mamy zagadke,bedzie ciekawie.Przekonalem sie jednak do stylu gry Huberta i o ile bedzie w takiej dyspozycji jak przez caly turniej,nie powinno byc problemu…
Choc oczywiscie to w oparciu o znajomość tylko jednej ze stron…
Niemniej Hurkacz pokonal znacznie lepszych przeciwnikow od Wlocha.

1 polubienie

Pierwszy set i 3:3…Niemniej juz teraz widac ze ten mecz moze potrwac…Sinner zasluguje na to by go zapamietac.

1 polubienie

4:3

1 polubienie

7:6…Nerwowy tie break ale jest set!!!

1 polubienie

Młody walczy z Hubim. nie odpuszczał.

1 polubienie

W koncu to final…

1 polubienie

Jest pierwszy gem.

30:15

3:0 w drugim secie…To nie jest takie proste jak wyglada na papierze ale przewaga Polaka rosnie w oczach…Jesli teraz by to wypuscil to byloby to chyba gorsze od tego co Kolejorz zrobil wczoraj.

1 polubienie

4:1

No i Sinner goni.

Łatwo i przyjemnie nie jest. 4:5 dla Hurkacza.