Grasz w szachy?

Do tego trzeba więcej treningu.

1 polubienie

Jak do kazdego zaawansowania.Tu jedna gra na pare lat,nie wystarczy.

Zwlascza korespondencyjnego :joy:

1 polubienie

Trafilem kiedys na uliczne szachy takze i w Polsce,w Jeleniej Górze.Tlum doradcow a kazdy madrzejszy od sąsiada…No i,jak latwo sie domyslić,kazdy wiedzial lepiej jak wygrywać,od tych ktorzy akurat grali :roll_eyes:
Atmosfera jest chyba w tym przypadku,czyms najwazniejszym.Moze byc wspaniale ale mozna tez łatwo to zepsuć.

1 polubienie

A to w calej Unii, pozostanie import z Anglii :wink:

Wiem, Ukraina bliżej. zresztą nasi już wymyślili sposób mentolowania dowolnej paczki, tyle, że to dodatkowy koszy :frowning: I na co to komu? Bo to nie żadna dbałość o zdrowie społeczeństwa - wtedy wprowadziliby prohibicję na wszystkie papierosy.
Dodam, że sama nie palę, ale nie uznaję też ślimaka za rybę i nie mierzę krzywizny ogórka, czy banana.

3 polubienia

Przy covidzie to palacze maja przechlapane.
Wprowadzili zakaz palenia na ulicy i w knajpacj wlacznie z tarasami. A dla wielu to co ta za piwo bez dymka?
Moja kolezanka chyba palenie rzuci, bo ona od 40 lat tylko mentolowe zefirki.:wink:

2 polubienia

Te rozkosze inteligencji,zostawmy dla ambitnych myslicieli w parlamencie europejskim :innocent:
Nie pale od 19 lat a wczoraj moj kolega,szachista mial wielką ochote…Jednak wystarczylo jedno moje spojrzenie…Nigdy siebie w lustrze nie widzialem ale…To chyba działa :joy:

1 polubienie

Nigdy nie zrozumiem fenomenu mentoli…
To tak jakby goovno spryskać jakims dezodorantem…
Ok…Spadam!!!Tylko prosze nie bić i nie kopać :joy: :joy:

2 polubienia

Teraz doczytalem…Zmusza?Do gry???
Hmmm…
To jak taka gra ma potem wyglądać?Kto pierwszy ziewa? :thinking:
Chyba nie tędy droga…

1 polubienie