Halloween

Zbliża się Halloween. A w zasadzie dla kogo zbliża się, to zbliża. Rada miejska Los Angeles już dzisiaj ogłosiła, że chodzenie różnych zombie i piratów po domach w tym roku jest zakazane. Chyba obawiali się, że nie będzie w tym roku cukierek czy psikusek, tylko cukierek czy wirusek?
Jak myślicie, będą bachorki pukać do drzwi w tym roku? A co w ogóle myślicie o ulubionym święcie kolegi @Devil ? :thinking: :rofl: :rofl:

3 polubienia

W tym roku to chyba nawet w UK sobie odpuszcza choć tak naprawdę to duża frajda dla dzieciaków. Osobiscie jak nie będę zbyt zajęty to przystroje dom ale cukierki zostawię na zewnątrz :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Nie no…Zeby we wrzesniu myśleć o czymś takim???Do głowy by mi nie przyszło.
Nie do końca wiadomo,co bedzie za tydzień więc poki co,odpuszczam sobie koniec pazdziernika :innocent:

5 polubień

Ale sprzedaz gadżetów juz ruszyła.W Poundlandzie na przykład…

2 polubienia

Dziwie się ze jeszcze choinek nie sprzedają :joy:

5 polubień

Mam tu kilkaset metrów obok takich gigantów ktorzy mają za płotem dekoracje z zeszłego roku"ubogacone" o teczowe rysunki dzieci:))
Nie ma choinki ale światełka i inne drobiazgi"na posterunku" :innocent:

4 polubienia

Mnie nie przeszkadza. A świeczka w dyni bardzo ladnie wygląda.

2 polubienia

Podobno pochodzenie ma celtyckie, a moze i wczesniejsze biorac pod uwage “dziady”? Rozkwitlo za oceanem. Pdobnie jak z zielonego skrzata zrobil się czerwony sw. Mikolaj.
Nie bawie sie w to, ale ja w ogole nie za bardzo lubie bawic sie na zasadzie bo tak trzeba.
Od przeterminowanych cukierkow zęby sie psuja poza tym, a dentysta drogi. :grimacing:

2 polubienia

Przeca te dzieciaki mają maski i stroje. Niech sie bawią. Niech zachowają odstęp od osób dających cukierki i będzie git.

3 polubienia

Te samoobsługowe to starczają na pierwszych odwiedzających :slight_smile:

2 polubienia

Przecież to proste. Wakacje się skończyły, zaczęły się w sklepach gadżety na Halloween. 1 Listopada zaczną się ozdoby choinkowe… :wink: Rok nie dzieli się na miesiące, przynajmniej w handlu :wink:

2 polubienia

Oj, ja w Costco (takie tutejsze Macro) w ubiegłym roku widziałem choinki we wrześniu :wink:

2 polubienia

U nas już SĄ! (ale sztuczne…) :joy:

1 polubienie

uswiadomiles mi, ze czas sie za choinka zaczac rozgladac, bo stara sztuczna ma juz 7 lat i zrobila sie niemodna…
a palmy czy fikusa ubierac nie bede.

1 polubienie

Hamyrkance jak zwykle opóźnieni.
W kosmos też się spóźnili.

2 polubienia

U mnie nie chodzą.
Dziadek zamiast cukierka to psem poszczuje=zaszczeka… :rofl:
/ŻARTOWAŁAM :innocent: :wink:/

1 polubienie

Nie słyszałam/czytałam. Kto jest jej autorem? imiennie?

1 polubienie

Anonimowy obywatel

3 polubienia

Na starym pytamy dyskutowaliśmy o wprowadzaniu do Polski tradycji innych państw.
Większość wypowiadała się o Halloween negatywnie, i słusznie.
Polacy nie kmiotki
Swoje tradycje mają :grin:

1 polubienie

Choinkę tez kiedys zaimportowano. :wink:

3 polubienia