Hej, Kochani!

Gotowi do wypicia zdrowia BIRBANCINY?
Bo dzis Jego urodziny…
Sto lat, dwiescie, nich nam zyje,
I na zdrowie niechaj pije!:slight_smile:

8 polubień

No to teraz sobie spokojnie poczekam i zobaczę, kto mi tu życzeń nie złoży. :crazy_face:

6 polubień

Bedzie sie mial z pyszna i tylko sie oblize…:slight_smile:

1 polubienie

Wszystkiego naj…
Zdrowia by to całe piwo jakie nawarzono móc wypić…
:wink:

7 polubień

Oby Ci, @birbant, piwo nigdy nie zbrzydło, oby humor dopisywał, obyś nie stracił pogodnego spojrzenia na świat. Tego Ci życzę a ku mądrości pogłębieniu, ten poglądowy obrazek wstawiam:

6 polubień

Zdrowie birbanta najlepiej z birbantem …

62229855_142741230206076_8974144431401633783_n

Wszystkiego najlepszego brachu!

5 polubień

Duuuużo zdrowia, szczęścia, przyjaciół i miłości.

image

5 polubień

@birbant Ty wiesz ja wiem - ma byc dobrze i juz

5 polubień

Ein Kurtzweilig von Ulenspiegel to oryginalny tytuł pierwszej książki, jaka sławiła międzynarodową postać, zwaną w Polsce Dylem Sowizdrzałem. To było w 1510. Ale najpierw u nas zwano go Sownozieradło, Czyli sowa i lustro, bo te te dwa symbole towarzyszyły Dylowi przez całe jego życie. Do Polski Dyl przybył jakieś 50 lat później po wydaniu pierwszej książki o nim. Jego życiowa zasada, to - podetrzyj mi zadek, albo - pocałuj mnie w dupę. Narodziny Dyla, według tej książki, mały miejsce w okolicach Brunszwiku. Ta niezwykle nośna postać literacka bawiła wszystkich, wśród niepiśmiennych w postaci słownych opowieści w teatrzykach kukiełkowych i naturalnych, a piśmienni delektowali się coraz liczniejszymi wydaniami książkowymi, niemal w każdym europejskim kraju.

No nie wytrzymałem i znów się musiałem wybrzuszyć… :yum:

6 polubień

Byłbym pierwszy gdybym miał wolne…A tak moge tylko życzenia złożyć :laughing:
Najlepszego wszystkiego bo znak jakości przede wszystkim!Troski na bok,głowa do góry,muzyka w sercu i…smacznego :smile:!

5 polubień

Sto lat Birbancik.

5 polubień

@roqq ja bym troszkę to poprawił. Bo tak z centymetr na dnie u mnie zazwyczaj na straty idzie tak niedobre się już robi

2 polubienia

Sto lat!!!

5 polubień

Ale mnie tu piwa warzą. :grinning:

3 polubienia

Po prostu Cie rozpijamy!.)

1 polubienie

Oporów stawiał nie będę.

1 polubienie

Wszystkiego najlepszego…sto lat!!!
image

3 polubienia

To może ja z przekąskami wjadę :slight_smile:
image
image
image
Smacznego i spełnienia marzeń :smiling_face_with_three_hearts:

5 polubień

I to je to! :grinning:

2 polubienia

Dobry birbant nie jest zły. :grinning:

4 polubienia