Hej, Kochani!

Ona juz od polnocy czatuje tutaj… :crazy_face:
Moze jest pracoholikiem? I to ugrzecznionym?: :dizzy_face:

Ona, nie chodzi spać? Nieraz o szóstej w nocy jest jeszcze na nogach. Ja wytrzymuję tylko do 4-tej :frowning:
Tak, tak, @elsie, przeczytaj mój podziw i zdradź, jak to robisz, że obywasz się bez snu :sunny:

Ha, ha ha, zasypiam o dziewiatej wieczor, oto cala tajemnica. Ze mna jak z noworodkiem:)

9 wieczór? jest taka godzina? :sweat_smile:
Przekomarzam się z Tobą :slight_smile:

Już składam, po raz drugi a nawet trzeci, tylko zrób mi tam na liście ptaszka albo i kilka.:rofl:

Wszystkiego najlepszego @birbant! :kissing_closed_eyes: :birthday:

sto larz niech nam żyje! :wink:

https://www.clos19.com/medias/BUNDLE-MASTER-THE-VODKA-MARTINI-C19B3-1-0.jpg?context=bWFzdGVyfGltYWdlc3w4MzYwNHxpbWFnZS9qcGVnfGltYWdlcy9oNTIvaDRhLzg4MTEyMDE1OTMzNzQuanBnfDMxNDkwY2M3NTdiZGY2MWRiN2FmODE4YWZiZjFiZmJhNGI3MjUzNzQwY2I3MWRmMmE5Y2U2Y2Q4MDkyYTA4ZDY&resize=480px:640px

Ja złożyłem telefonicznie, to chyba już tu nie muszę @birbant?

Nie musisz ale możesz.

za taką personę? - zawsze
Żyj nam długo, swawol rubasznie, ku uciesze własnej i nas wszystkich. Spełniaj się historycznie i quizowo a my Ci odpłacimy klaką
100 lat - w samym zdrowiu :smiley:

Wszystkiego najlepszego @birbant :cake::clinking_glasses::blossom: życzę Ci przede wszystkim zdrowia, jak ono jest, to o resztę szczęścia dla siebie sam zadbasz, czego Ci szczerze życzę.:clinking_glasses::clinking_glasses::clinking_glasses::clinking_glasses:

Ja złożyłem telefonicznie i tu … A co będę życzeń birbantowi żałował …
Zastanawiam się jeszcze, czy wróbla pocztowego mu z życzeniami nie puścić …

Ale takiego, coby piwo udźwignął.

Proszę Cię bardzo, wróbel piwosz … :grin:

2197910_1_1

1000 lat życia, 2000 picia !
Szczęścia, miłości i zdrowia :clinking_glasses:

Wiem, to takie…popoludnie…:slight_smile:

skrzynkę piwa tylko kondor utarga :smiley: