Herbata - lubicie? Pijecie? Jaka jest wasza ulubiona?

Macie jakieś rytuały jej przyrządzania? Jakie marki herbat lubicie? Wolicie czarną czy smakowe?

2 polubienia

Piję normalną torebkową lipton. 1 łyżeczka cukru na kubek. Z cytryną.

1 polubienie

Nie wiem czy lubię. Raczej nie. Wypijam może ze dwie - trzy w ciągu roku. Jest w domu jakaś "dyżurna"herbata, wszystko jedno jaka :wink: Zwykle kawę piję. Bardzo dużo.

2 polubienia

Lepiej się napić wódki prawda?

1 polubienie

Albo kawy :wink: Dobra kawa nie jest zła! :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Może być jak spać się zachce w robocie.

1 polubienie

Lipton jest OK, teraz mam Sagę.

Sagi nie lubię. Słaba jest.

Po prostu - Ty wolisz herbatkę, ja kawkę i pijemy co lubimy. I tak powinno być :wink:

3 polubienia

A tak kupujesz w ziarenkach i mielisz - zadałam kiedyś pytanie o tym i pamiętam.

1 polubienie

Herbatka z prądem też jest smaczna.

2 polubienia

To się spiknijcie posmakować… :smiley:

Kurła jeszcze by tego brakowało żebym mielił. Może jeszcze zasadzić w polu i zbierać XD
Zalewam tytkę wrzątkiem i już.

1 polubienie

Kiedyś lubiłam taką z rumem lub z wódką. W pracy mnie tak nauczyli pić. Potem już mi taka bez prądu nie smakowała, to przerzuciłam się na kawę.

2 polubienia

Ja zimą piję z rumem.

1 polubienie

kawy prawie nie pije.
a herbata? co w rece wpadnie i uda sie kupic. ale preferuje czarna lisciasta, latem zielona lub chinska jasminowa na zimno, z lodowki.

1 polubienie

Devil, to nie Ty mielisz. Wsypujesz do ekspresu i on mieli i zaparza. Ty tylko masz sobie posłodzić jak lubisz. No i wcześniej kubeczek podstawić i przycisk kliknąć :grin:

1 polubienie

Ja nie lubię jak mi jakieś fusy w szklance pływają.

Szkoda czasu. Delektować to ja się piwem albo wódką mogę.

1 polubienie

Zazwyczaj pijam kawę, ale herbatę też lubię. Piję zwykłą w torebkach, bez cukru, czasem z cytryną.

2 polubienia