Holendrzy nie będą hodować krów holenderek?

Muuuu,


@birbant , zaopatrzenie robisz w Niemczech czy Holandii?

Trzeba bedzie zmienić okładkę kultowej płyty Pink Floyd :slight_smile:

61QS4NRId-L

4 polubienia

Jeżeli byłoby to ze względów moralnych to OK!
Ale jeżeli chodzi o redukowanie emisji i takie tam dyrdymały to jest to nieporozumienie.
Weźmy na tapetę inny przykład podwójnej moralności.->Wbijanie nam do głów,żeby oszczędzać energię…więc dlaczego sprzęty elektroniczne(99%) nie mają wyłącznika sieciowego i przez całą dobę pobierają prąd???

3 polubienia

Mozna sobie kupic przedluzacz albo rozgałęźnik w guziczkiem on/off :wink:

Można.

1 polubienie

O tym samym pomyślałem…
Obie krowy jakby z jednej sesji… :wink:

3 polubienia

Idziemy w radykalny ekologizm.
Auta spalinowe nie, kopalnie nie, ropa nie, mięso nie.
Pytanie kiedy każą nam wrócić do jaskiń?

2 polubienia

Jak zaczniesz zywic się trawą (nie trawką :wink: , bo ta musi zostac dla pomyslodawcow tych glupot)
Dwie wojny Ukraina i Bkiski Wschód skutecznie niszczą całe biocenozy, Amazonię i nie tylko wycinają a ci martwią sie paroma krowami?
To co z Nowa Zelandią - owce i Karoliną Północną zasr… przemyslowa hodowla swin?
Ja wiem, od czegos trzeba zacząć, ale chyba nie od zbawiania swiata zakazem reklamy sera?

2 polubienia

A’propos reklam, niektóre media pieją z zachwytu, gdy UE znowu czegoś zakazuje z powodu ekologii, a jednocześnie te same media żyją z emisji reklam, których jedynym zadaniem jest nakłaniać widzów do nadmiernego konsumpcjonizmu.

1 polubienie

Konsumpcjonizm to tez takie slowo wytrych.
Ala rozumiem, ze produkcja paracetamolu i proszków do prania sladu weglowego nie zostawia? A taki statek wycieczkowiec na kilka tysiecy osob jest mniej szkodliwy dla srodowiska niz przemyslowa hodowla zwierząt?

1 polubienie