Homo, digi, trans i takie tam

To nie ja zadałem to pytanie.

To nie twoje słowa?

Moje. A skąd mam wiedzieć, czy ktoś nadaje się na rodzica? Niezależnie od orientacji.
Przecież i wielu hetero się nie nadaje. Wyartykuowałem to również powyżej.

Ale jestes ekspertem żeby to ocenić w zależności po odpowiedzi?

Moim zdaniem to pytanie nawet nie na miejscu, niezależnie czy dla hetero czy homo.

Ty nie rozumiesz, co kto wyraża, Ty rozumiesz, to co chcesz rozumieć. Krytykujesz uprzedzenia u innych sama będąc uprzedzoną. Czyli Tobie wolno, innym, nie.

1 polubienie

Tak oczywiście. Brak racjonalnych argumentów próbujesz przysłonić czym innym, jakie to przewidywalne :wink:
Spytaj siebie samego dlaczego akurat jej zadałeś to pytanie… tylko uczciwie sobie na nie odpowiedz.

Zadałem pytanie adekwatne do miejsca i tematu. I nie moja wina, że nie zrozumiałaś o co chodzi. Twoje reakcje są ni z gruszki, ni z pietruszki.

2 polubienia

To nie jest traktowanie równo homo/hetero, to bycie uczulonym na nawet najmniejszy incydent w kierunku homo, nawet jeżeli ten incydent to tylko paranoja w swojej głowie gdzie wszędzie widzi się dyskryminację… Niby równość ale chyba rzeczywiście mniejszość weszła na głowę większości i osobę hetero można spytać czy nadaje się na matkę, ale pytając osobę homo, już oberwie się od “obrońców” lgbt.

2 polubienia

Fajnie i milutko tylko kto ci sie na to w PL zgodzi w twoim przypadku?
Homo i trans nawet małżeństw nie mogą zawierać a co dopiero adoptować dzieci.

Małżeństwo może może przejdzie. Ale adopcja dzieci przez homo jest jasno pokazana przez PiS jako jakieś zwyrodnialstwo więc można zapomnieć buahaha

1 polubienie

Pomogłabyś taki event zorganizować w swoim mieście?

Okej, to jest bardzo dobry powód żeby nie robić nic. Skoro twój stan docelowy już został osiągnięty… :wink:

Z obrońcami LGBT, to jak z rządem. Jeśli rząd mówi że chce twojego dobra, to lepiej te dobra jak najszybciej schować… :wink:

2 polubienia

A tymczasem Elton raczej nie straszy w prymitywnych paradach.Moge sie pochwalic ze pracowalem dla niego przez rowne 2 lata i widywalem go dosyc czesto podczas meczów w sezonach 2007-2009.
I nigdy nie dal po sobie poznac ze jest innej orientacji.
Kiedy byl za Atlantykiem,przypadkowo odebralem od niego telefon z pytaniem o mecz…Nie poadalem za dlugo bo mi trema troche pokrzyżowała plany.Ale gdy dowiedzial sie ze jestem z Polski,odparł ze za jakis czas chyba znowu pojawi sie w Gdansku…
Wy wiecie o nim tylko tyle co Wam napiszą.A potem prowokacje…Ok.Juz do tego przywyklem :smile:
Ale Elton nie wchodził nikomu w droge ze swym"ja".Nie atakowal nigdy niczyjej postawy w prasie a wrecz przeciwnie!Wydawal sie byc tym zażenowany…Oczywiscie nie chodzilem za nim krok po kroku i wiem ze jego wybryki niczym nie roznily sie od innych gwiazd rocka.
Ale tez bywaly sytuacje gdy przy reszcie to własnie on wydawal sie byc,ze tak powiem,na wyzszym poziomie.
Byl moment ze sie ozenił…Wczesniej,chyba w polowie lat 80-tych…Gorzko tego załowal i dzsiaj jestem ciekaw czy to zostalo ujete w filmie ktory wchodzi na ekrany…
Cos jeszcze chcesz wiedziec?

2 polubienia

Ponieważ to twoje PL to taki ciemnogród. Duża ilość ludzi po prostu nie chce myśleć. A takimi ludzmi łatwiej się manipuluje co oczywiście wykorzystuje partia rządząca… Wiesz co czasami odnoszę wrażenie że żyję w państwie totalitarnym.A w państwie totalitarnym potrzebny jest przecież jakiś wróg! Hitler miał żydów, a “nasi” mają LGBT. Kraj w którym fakt że facet lubi facetów oznacza “że coś jest z nim nie tak” nie jest moim krajem a tym bardziej miejscem w którym będę żyła.

2 polubienia

Moje poglądy na ten temat są rzeczywistością w kraju w którym mieszkam. Moi przyjaciele już niedługo się pobierają :slight_smile:

To ja się wtrącę w waszą rozmowę. Jako że ciebie to dotyka osobiście, to co byś zrobiła żeby temu zapobiec?

Nic nie musiałabym dawać. Wystarczy po prostu każdego traktować jak człowieka, i tyle, a nie jako hetero-, homo- itd. To nic nie kosztuje. Rozpowszechnianie takiego podejścia też ogólnie nie, koszty pociągałoby za sobą między innymi coś, co od dawna popieram, czyli rzetelna edukacja seksualna, ale ona tyczyłaby się chyba bardziej hetero niż homo, trans itd.

1 polubienie