Horrendum

Przyszykował nam rząd na początek roku.
Otóż wyczytałem w prasie że w tym roku pół litra wódki będzie droższe od ubiegłorocznej o całe 1,4 zł.
Czy można się było spodziewać bardziej przerażającej informacji? Jak my to przeżyjemy? :frowning_face: :slightly_frowning_face: :worried:

Jakiś tam plus tego widzę taki, iż tabuny miłośników smakowitych półlitrowych napojów zrezygnuje z ich spożywania. No bo kogo będzie stać aby na jednorazowy zakup przeznaczyć aż o tyle większą kwotę.

7 polubień

Hehehe!! Akurat odstraszy to miłośników. Miłość ceny nie zna. :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 polubień

Jest wyjście Antyś
Spotyka znajomy znajomego na ulicy:
– Gdzie pędzisz?
– Na strychu !
Polak potrafi !! :smiley:

7 polubień

Tyle to z akcyzy zdrożeje. Zobaczymy ile z podwyżek prądu…

4 polubienia

Najwyżej nie kupię chleba :pensive:

2 polubienia

Chleb tez zdrozeje…

2 polubienia

A co nie zdrożeje?
Efekt polityki PiS.

1 polubienie

Stanieja lokomotywy.

2 polubienia

Może sprzęt do pędzenia spirytusu stanieje.

2 polubienia

Jak wejdzie do produkcji seryjnej? Jako zestaw pod nazwa “maly chemik”?

3 polubienia

Jakaś rekompensata od państwa za akcyzę musi być.

2 polubienia

Drogi nie jest. Niewiele potrzeba. Ale cukier i drożdże już podrożeją. To i tak taniej będzie.

3 polubienia

A naczynia, rurki?

1 polubienie

Udaj się na szrot samochodowy, tam wszystko znajdziesz za grosze. Do tego ze dwa normalne słoiki szklane żeby dobrze przefiltrować.

2 polubienia

Serio,dalem sie nabrac…Myslałem ze coś sie stalo…

2 polubienia

Najbardziej zagorzałych miłośników gorzały żadna cena nie wystraszy. Każdą można przecież ukraść :frowning:

5 polubień

I to jest pomysł!

3 polubienia

albo przywiezc z Ukrainy.
nie wiem czy to prawda czy nie, ale ponoc w czasach kiedy alkohol byl duzo tanszy w Czechoslowacji rurociag “przyjazn” pod Olza zainstalowano…

2 polubienia

Tytuł pytania dałbym w ramkę. Horrendum kolegi @Antykwa zaimponował mnie bardzo. :yum:

4 polubienia

niestety kolorek da sie podlozyc tylko pod tresc pytania…

1 polubienie