I co by wam tu po pijaku jeszcze napisać na dobranoc?

Ale jak można pisać Tuska szanowali. Tusk to Tusk… To ktoś bardziej oddany niemcom niż Polsce i to są fakty XD

jak kolega birbant pisal - juz raz na “przyjazni” z Wegrami sie w historii przejechalismy. i to mocno - ta wegierska korona nie dosc, ze kosztowna na wejsci to jeszcze i potem mocno uwierala.

1 polubienie

Puknij sie w dynie.
Tusk nikomu nie lizał. Nie mógł na takim stanowisku wspierać upartyjniania sądów i nazioli.

1 polubienie

Tusk od czasów prl działał dla Niemiec… Ale to nie są fakty oficjalnie podawane na tvn czy tvp…

Nie mieszaj alkoholi bo bredzisz.
Widzisz Polskę w izolacji poza UE? Bo ja nie. Konsumpcja nie wystarczy.

To ty teraz bredzisz. Nie wiesz ze kld to niemiecka macka niemieckiej ośmiornica na Polskę? To ci jeszcze dużo muszę wytłumaczyć :rofl: a kto był premierem i wyorzedawal polski majątek Niemcom. A kto zwial do Europy przed trybunalem stanu i dzięki komu jest teraz prezydentem Europy…

A to jemu się trybunał należy? Za co?
Za to że banda głupków w tupolewie z lechem na czele chlała wódę, nie znała ruskiego, lotniska i wywierała presję na pilotów? Przeca oni olali zalecenia kontrolerów!!!
A może za lukę vat-owską? To już bardziej prawdopodobne.

1 polubienie

Nie nie za to. Jak chcesz to na jutro się przygotuję i zrobię cię taki referat. Ja nie sądziłem że ty do tej pory żyjesz wiadomościami tvn czy tvp… Przecież. Ja tu od roku jestem już… I nie pisz takich głupot o Smoleńsku bo to żenujące jest :rofl:

Wierzysz w teorie oszołoma macierwicza? Hehehehehe on nawet dowodów żadnych nie przedstawił w przeciwieństwie do komisji Millera i ruskiego MAC-u. Jakieś pierdy o trotylu, sztucznej mgle i spisku Tuska.

Nawet nie wiesz co komisja Macierewicza przedstawia pisząc tak. A fakty są inne niż próbuje przedstawić nasza podkomisji smoleńska… Ale to jest tylko taka wersja na wojnę Polsko Polska dla ciemnego ludu

Im to sie tylko kaftaniki należą. Na siłę szukać winy rosji i tuska. Żal.
Ide spać.

1 polubienie

E ale ty nie jesteś lepszy bo winom nie jest mgła i źli piloci czy coś.

nie obrazaj wszystkich ofiar tej katastrofy, tam bylo sporo madrych ludzi, ktorzy niejako z urzedu polecieli - zeby nie wygladalo to na jednokolorowa wycieczke przedwyborcza.
ci to mieli naprawde pecha.
a na tybunal stanu to zasluguje @GumowyKrokodyl owczesna kancelaria prezydenta z obecnym na czela, ktora te wycieczke organizowala i zapakowala do jednego samolotu praktycznie prawie wszystkich najwazniejszych w panstwie - sztab, szefa banku narodowego - zreszta sam sobie sprawdz kogo jeszcze.
i dopuscila do proby (niestety katastrofalnej) ladowania na nieczynnym de facto lotnisku - nalezy przypomniec, ze owszem Putin tam tez wczesniej ladowal, ale przedtem przywieziono tyle sprzetu, ze pilot mogl ladowac z zakrytymi oczami, po jego wizycie to zdemontowano.
i tak cud, ze nasza mloda demokracja po tym ciosie nie padla - jakos szczescie w nieszczesciu.
co do samego pogrzebu i identyfikacji? widzialam na ruskich serwerach jaka tam byla jatka - pozbieranie tego i prawidlowa identyfikacja to miesiace pracy - przypomnij sobie ile to trwalo po katastrofie samolotu w Alpach (tego z kapitanem samobojca Lubitzem) - a to byly skaly nie bagno jak pod Smolenskiem.
ale pogrzeb to musial byc na wczoraj???
Tusk sam sobie strzelil w kolano odchodzac na stanowisko unijne - nie wzial pod uwage zakorzenionej przez lata komuny teorii, ze kazdy kto z Polski emigruje to uciekinier i zdrajca. ale o niego to ja sie nie martwie - tacy oportunisci z glodu nie umra.
a nidlugo to i trybunal przestanie byc trybunalem, wiec nie ma co muslec gdzie i kogo postawic.

1 polubienie

To że piszę że Tusk uciekł z Polski, nie ma nic wspólnego ze Smoleńskiem i z tym że zdrajca ktoś niby nazywa kogoś kto emigruje(co nie zmienia faktu że niewiadomo jak był powiązany ze sprawa smoleńska) … A jeżeli już mówić tylko o rzeczach oficjalnych to w sprawie organizacji lotów do smoleńska więcej miała do powiedzenia uwczesna władza l…

ja jeszcze sklerozy nie mam - przepychanki kompetencyjne pomiedzy premierem a prezydentem wtedy byly na porzadku dziennym.
ale tak to jest jak sie pisze konstytucje pod konkretne osoby - w tym przypadku zaczelo sie od rozdetego ego Walesy i jego otoczenia - na oslode dostal prawo weta, łaski i kancelarie - i tak do dzis zostalo. w rezultacie rzadzi szeregowy posel w takt polki - watykanki.

1 polubienie

Wyjscie z nalogu to nie tylko przestanie picia. Abstynencja to tylko drobny elenent. To zmiana calego swojego zycia i wielu zachowan kszraltowanych w sobie przez lata. Znam alkoholika, ktory od 7 lat nie pije, ale wg mnie z nalogu nie wyszedl w pelni.
I zgadzam sie co do jednego - AA to za malo dla dobrego wyjscia z nalogu. Potrzebna jest terapia. A samo AA moze byc dopelnieniem tej terapii.

3 polubienia

Jeżdżąc autobusem do pracy , poznałam fajnego chłopaka , teraz to mój kumpel , mówił ,że dużo pił ot tak z nudów i koledzy…
4 rok pracuje nad sobą, ćwiczy na siłowni , judo, bierze nadgodziny w pracy żeby nuda się nie wkradła , jest tak pozytywnie nastawiony do ludzi i świata , że nawet mnie w tym pobił.

2 polubienia

Mam niesamowity szacunek i wielki respekt do tych, którzy wyrwali się z nałogu. Jakiegokolwiek.

2 polubienia

Nie wiem, jakos nie musialam z tego rodzaju problemem sie zderzyc. Perspektywa fatalnego samopczucia zwanego kacem, czy trampek polaczony z popielniczka w pyszczku jest u mnie dosc skuteczmym hamulcem. Innych uzywek nie mam nawet zamiaru probowac.
Na wszelkiego rodzaju strzykawki i tabletki tudziez syropki patrze co najmniej podejrzliwie.

2 polubienia

I bardzo dobrze.
Bo wejsc w nalog i trwac w nim jest łatwo.
Wyjść z niego potem jest cholernie trudno.
I dlatego szacun dla ludzi, ktorzy znaja swoje granice i ich nie przekraczają.

2 polubienia