I jak pisać odręcznie na pdf ,aby darmo było?

No jak? I żeby sobie zapisać?

Ojej, wpisz w google “darmowe programy rozpoznawania pisma odrecznego” i przetestuj wyniki.
Ja tego problemu nie mam, wiec co do skutecznosci wypowiadac sie nie będę.

1 polubienie

A masz skaner?
Czy bedziesz chciala przetwarzac z fotografii telefonem? I korzystac z androida? Bo wtedy trzeba pewnie jakiejs apki poszukac?

1 polubienie

nie, nie…chcę móc napisać na pliku pdf jakieś słowo: literami z klawiatury lub odręcznie

Odręcznie?

2 polubienia

Jak odrecznie?
Edycja plikow pdf z klawiatury jest mozliwa po odblokowaniu zbioru i ustawienie go “do zapisu” - choc niektore pliki moga byc zabezpieczone haslem, to troche trzeba pokombinowac.

1 polubienie

Masz plik pdf np. z drzewkiem na nim i chcesz napisać swoim pismem coś albo narysować ptaszka. To jak to zrobić?

Nie wiem. Nigdy tego nie potrzebowałem. Wystarczył Mi skaner i ewentualne zapisanie pliku jako pdf. Często też dokumenty z worda zapisuję w pdf

2 polubienia

Dobra, wiem chyba…rysik+tablet podłączony do kompa…Tylko trzeba to rozpracować tę wiedzę …

Zastanawiam sie nad uzyciem ktoregos z bardziej rozbudowanych programow graficznych.
Kiedyś takie cuda dawalo sie zrobic na publisher, ale ostatni raz, kiedy z tym mialam do czynienia to z 10 lat temu i zapisywalo z sobie tylko znanym formacie.

1 polubienie

Tysz można

1 polubienie

Nie wiem. Zawsze miałem pirackiego Photoshopa do zabawy

2 polubienia

No to osobna bajka.
Tylko teraz jak to nie na domowy uzytek, to z piratami trzeba uważać.
Życzliwi sa wśród nas.

1 polubienie

Zrób zdjęcie zapisanej kartki lub obrazka telefonem - potem zazwyczaj z automatu otwiera się okno edycji i tam można coś dopisać odrysować


U mnie po zrobieniu zrzutu ekranu pytanie o edycję otwiera się z automatu, ale pewnie każdy telefon ma inne ustawienia

1 polubienie