I straszno i smieszno

:rofl:
Radosław Sikorski w mocnych słowach odpowiada rosyjskim politykom. “Dobrze, że rzeczniczka rosyjskiego MSZ-u wytrzeźwiała” - Wiadomości (onet.pl)

1 polubienie

Ja nie wiem co oni to tam u Putina biora, ale sama wódka tak nie dziala.

3 polubienia

Trzeba uważać na takie docinki. Oni atom mają.

3 polubienia

To czym będą straszyć jak go uzyją?

1 polubienie

I kogo? Po wzajemnym użyciu nie będzie komu i kogo straszyć. Aaameen…

4 polubienia

Samych siebie, skazenie gorsze od pandemii, a nie sądzę, żeby chcieli reszte zycia spędzić w schronie jedząc konserwy?

1 polubienie

Niczym bo zostają sami na skażonej planecie

1 polubienie

A tylko oni mają tę broń jądrową?

4 polubienia

Podobnie myśli dwójka cycków - makron i szolc …

Dlatego bandziory z moskwy jeszcze skaczą …

4 polubienia

Już tak nie myślą, byli dziś w Kijowie.

2 polubienia

I jeszcze Rumun się załapał.
Chyba jednak obawiają się najazdu na Mołdawię.

3 polubienia

Nie tylko.

Jest też koncepcja Bidena odblokowania zboża ukraińskiego. Realna. Tego się najgorzej boją, I to jest słuszny strach.

3 polubienia

Ja nie wiem, czy Putin wiekszosci tej produkcji rolnej to jednak nie chcial dla siebie? Najpierw troche sprzedac, rozpetac panikę, a potem swoich nakatmic? Bo u nich z zarciem moze sie zrobic cienko, a krajow bloku wschodniego do dojenia, jak w czasach Afganistanu nie ma.

2 polubienia

On jest kilka kroków naprzód w tym knuciu, które wyknuwał od dziesięcioleci… ale wszystkiego nie ogarnie.

1 polubienie

Gdzie to czytalem? Usa podobno tylko dlatego tak broni tej Ukrainy, bo podobno kilka amerykanskich firm wykupilo tam tyle najlepszych ziem rolniczych ile jest w całych włoszech. 18 mln hektarow

A co niby zmienia dzisiejsza wizyta w kijowie? Moze to ze pragneli osobiscie powiedziec zelenskiemu ze ma szybko dogadac sie z Rosją a nie zgrywac kozaka z pretensjami do calego swiata.
,

Powiedzieli dokładnie coś odwrotnego.

3 polubienia

Aha no to nie wiem. Ale z tymi gruntami przejętymi przez ameryke to ciekawa sprawa.

Tego nie znam, ale tu nie chodzi o te grunta, ale o wywołanie głodu w Afryce i na sporym obszarze Azji. I o konsekwencje z tym związane. Putin chciał podążać drogą Hitlera i Stalina, którzy to samo usiłowali, ale tylko udało się częściowo na Ukrainie Stalinowi. I wtedy zachód sobie poradził.

3 polubienia

No ta ziemia nie jest pewnie powodem wojny, ale na pewno ameryka moze w jakis sposob jej bronic przed Rosją, jezeli bronila nawet jakis tvn przed pisem xd

1 polubienie

Niby pojecie polityki jako rodzaju dyplomacji,sprzeciwia sie wszystkiemu co prezentuje od przynajmniej dekady,Sikorski.
Prowokator,nieodpowiedzialny wichrzyciel…Tak,na marginesie,mawiano o znacznie spokojniejszym prezydencie Kaczyńskim…
Dzisiaj Sikorski,swego czasu dobry dziennikarz,odważny facet,zaplątał sie w polityczne chamstwo…
Tylko ze sytuacja jest jak miedzy kibolami w Krakowie.
Tu już prawie nie ma norm i dawno juz byłaby wojna gdyby nie straszak atomowy.
Sikorski nie jest ani gorszy,ani rozumniejszy od innych.
Tyle ze jakby wrazliwszy na punkcie przyzwoitości.Kłapie jęzorem czasem gorzej ode mnie…Jak nie-polityk :wink:
I lubie go,i boje sie go…
A zaczynal w pisie… :innocent:
Ech polska,wsi moja anielska…

2 polubienia