I tak oto odnotowujemy chyba intensyfikację nowego trendu w społeczeństwie

Mam wrażenie, że czego jak czego, ale pieniędzy na wódkę nie zabraknie u nas.
Mazowieckie: tragiczny finał domowej awantury. 59-latek śmiertelenie ugodził syna nożem

1 polubienie

Na wódkę każdego powinno być stać.
Nie obwiniamy o te tragedie alkoholu. On jedynie uwalnia emocje.
To kwestia charakteru i temperamentu. Ja piję od wielu lat a jeszcze nikogo nie zabiłem. A nie wszystkich lubię.

1 polubienie

Gdzieś w Poroninie wiosną ranną porą golił się jakiś turysta brzytwą, a obok drogą szły dzieci do szkoły.
Patrzą na to dwaj górale i jeden mówi do drugiego; - pats Jontek, jaki ten turysta dobry i pocciwy cłek. Ma bzytwę w rękah, a dzieci nie zazyno…

Tramwaj też jest dobry, jak sobie jedzie po szynach, a ktoś idzie chodnikiem. Nie przejedzie tego ktosia.

Ale prawdą jest, że są tacy, którym alkoholu nie wolno pić. Spotkałem takich sporo w swym życiu i to płci obojga.

6 polubień

Pitaval Urbana rzecznika prasowegigo od samodzielnosci, ze rząd się wyżywi
I śpiwory do NY
wysylalal

1 polubienie

:hibiscus: moja matka ma duzo szczescia ze mieszka daleko

2 polubienia

To nie jest trend nowy. Kiedym dzieckiem był, w mojej mieścinie takie rzeczy wśród patologii się zdarzały nierzadko. Prasa słabo pisała o takich sprawach, gadało się o tym w mieście, no i były pogrzeby, często na koszt państwa. Nie nagłaśniano takich przypadków, bo w kraju socjalistycznym, w kraju demokracji ludowej patologii, przecież nie mogło być. Tak, jak “nie było” gwałtów czerwonej armii podczas wyzwalania…
A teraz takie sprawki, to powód do zapełniania szpalt.

4 polubienia

A no tak :confused: …przecież nie było netu a czasy były znakomite i wszystko było super :crazy_face:

2 polubienia

Technika picia

2 polubienia

Raczej charakter.

Ale technika też jest ważna i nie należy zaniedbywać treningu.

3 polubienia

Wiecie, tak myślę, że mieliśmy trochę szczęścia, że ta ru dzicz połasiła się na czarnoziemy nie u nas, bo czarnoziemów nie ma i że tak się tam przeciw nim dzielnie biją …

1 polubienie

Ćwiczenia trzeba zacząć jak najwcześniej

2 polubienia

I wykonywać je dokładnie, i rzetelnie. Nie obcyndalać się…

2 polubienia

Podobno budowniczym piramid gażę wyplacano w piwie?

2 polubienia

Ruska dzicz ma w dupie czarnoziemy. Ta hołota łasi się na wszystko, co da się zabrać.

3 polubienia

Systematyczność to postawa

1 polubienie

Właśnie przeprowadzam intensywny trening wieczorny…

:beer: :beer: :beer:

1 polubienie

I zobacz jak pięknie zbudowali. Stoją do dziś. Trzeźwy umysł nie dałby rady pracować w takich warunkach

3 polubienia