I tak powinno być

https://www.antyradio.pl/News/Polska-wodka-pod-ochrona-w-Chinach-43764?fbclid=IwAR2DhQCjPyTjUxImNEGDLrUlEa67drAAG7Gs7bNXWwjXp9cwPS8CncIFhIQ

2 polubienia

a to jeszcze jakas polska wodka jest?
Chiny jesli chodzi o import zywnosci obce marki chronia, bo przy ich talencie do kopiowania bys jadl “solidne podrobki” czyli tworzywa sztuczne i acetonem popijal

1 polubienie

eeee tam. zakazany owoc lepiej smakuje.

ja osobiscie wole szynke ze swinki a nie plastikowa atrape :wink:
fakt, ze zywnosc z importu w Chinach droga, wiec lakomy kasek dla falszerzy.
Chinczycy poza tym dla podkreslenia dobrej wspolpracy z UE podjeli sie ochrony europejskich marek i honoruja prawo dotyczce produktow chronionych prawem o pochodzeniu geograficznym czy jak to sie nazywa - w kazdym razie tych o regionalnie zastrzezonych nazwach.

nie wiem czy nasza wodka jest najlepsza na swiecie,bo nie gustuje w zadnych alkoholach.co do wedlin to niestety zeszly na psy.praktycznie nie kupuje szynek,bo po 2 dniach w lodowce sa juz obslizgle.co najwyzej jakies podsuszane.czyli nie wszystko co polskie-najlepsze. :pensive:

Polskie to dalej dobre.
Gorzej z produkcja dla “obcego kapialu” w postaci marketow.
Ale paskudzenie jedzenia dla nich to wszedzie tak samo, wiecej tablicy mendelejewa typu e-costam niz produktu podstawowego.

1 polubienie

w Anglii w polskich sklepach sa te same wedliny,co w Polsce np. JBB,sa tez drozsze czy nawet wedzone na miejscu,czyli powinny byc jakosciowo lepsze ale nie sa :pensive:wole juz sama upiec pasztet :yum:

1 polubienie

W Hiszpanii sa rozne wedliny, choc szynki konserwowe maja paskudne. Trzeba uwazac co sie kupuje, niektore kielbasy sa naorawde niezle - ale ja i tak robie rozne miesa na zimno zamiast wedlin, a domowego pasztetu nic nie zastapi.

1 polubienie

Polska wódka jest najlepsza.

1 polubienie

To rozumiem! :joy:

Польская водка лучшая в мире. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Juz widze taki baner na Kremlu…
:laughing::laughing::laughing:

3 polubienia

nie panimaju :wink:

1 polubienie

Paniczerwcu? :upside_down_face:

1 polubienie