I tak to sie zwykle zaczyna

A potem juz jest tylko gorzej,az dochodzimy do momentu gdy we wlasnym kraju,nie mamy nic do powiedzenia…
W Anglii nie ma tygodnia bez takich doniesień.A w Anglii nie jest wcale najgorzej.
I jak to przy innej okazji,ktoś [nie tutaj przeciez :exploding_head:] napisal:“to towarzystwo lekko zabarwione to zapewne wyksztalceni w Europie lekarze lub inżynierowie…”
Czyli dokladnie tak jak to sie okazalo po zamachu na WTC.“Szanowani obywatele”…
Tu bym sie na gwalt tego nie doszukiwal bo jest sie z czego cieszyć.Jak w kazdym ,nawet najdrobniejszym sukcesie dotyczącym narkotykow.

Nie dajmy się zwariowac
Mafie, nepotyzm i krewni plus znajomi Krolika dzialaja na zadadzie sieci

1 polubienie

Nalezy to tępic ogniem i mieczem.
Prawde mowiac,malo mnie obchodzi,jak to dziala.To zadanie dla interpolu i innych policji.Obchodzą mnie ofiary…
Jedna z nich,zmarła 2 tygodnie temu.Widzialem gościa moze dwa razy w zyciu.Ale byl synem mojego przyjaciela…Blisko 30 lat mlodszy ode mnie.

1 polubienie

Przygotuj sie na to, ze bajki od czasow biblijnych nie kończą się dobrze

Może źle zrozumiałem. Sugerujesz aby granice na kłódki pozamykać i klucze wyrzucić?

Sugeruje aby przestrzegac prawa.Bezwzglednie.Istnieje podejrzenie?Zapobiegać.
Czy trzeba samemu przezywac to co przezywaja ofiary przestepcow aby zrozumiec?
Bandyci śmieja sie ludzkosci w twarz bo ludzkość woli sie oszukiwać i truc o demokracji.A potem ponosić koszta tych bredni.
Ja mam juz po dzierki w nosie,otwierania gazety z ktorej wylewaja sie gwałty,uprowadzenia,narkotyki zbrodnie.Byc moze jestem dziecinnie nadwrazliwy ale wole byc takim niz jakims górnolotnym tumanem,bredzącym o demokracji i prawach człowieka.
Temat bardzo szybko robi sie szeroki ale na dzis dzien,jestem za absolutnym zerem tolerancji wobec mordercow[terrorystow] i handlarzy narkotykami.Co najczesciej na jedno wychodzi.
Edit…
Jesli mozna zamykac granice z uwagi na zaraze,[co i tak jesdt ledwie półśrodkiem] to w razie potrzeby tym bardziej nalezy je zamykac dla zrodeł terroryzmu.

2 polubienia

Pod tym podpisuję się wszystkimi rencami. Pierwotnie odczytałem Twój tekst jako mocno ksenofobiczny co w połączeniu z Twoim aktualnym położeniem geograficznym wydało mi się dziwne. image

2 polubienia

Nie Ty pierwszy i nie ostatni.Ale wole rozmawiac z Tobą,którego odczytuje jak człeka łagodnego i pozbawionego uprzedzeń,niz z kanaliami ktore dobieraja na podst. dostepnych tu wiadomosci na moj temat,to co im pasuje,tylko po to by opacznie i zlośliwie interpretowac kazde slowo.A w konsekwencji,zwyczajnie pluc.Za co oczywiscie kary nie ma…
Tak przy okazji i tylko w tym konkrentnym temacie…Nie powiedzialem niczego czego by powiedzial na starym forum,kolega ktory zmienial nicki co 1000.Wiele mnie z nim roznilo ale w tym punkcie nasze"wrazliwosci" graly razem jak “Marek I Wacek” :wink:

1 polubienie

Marek z Wackiem już nie zagrają razem a ja się cieszę że nie jestem zaliczony do kanalii.image

3 polubienia

Mam ich pierwszego winyla ktory mimo iz przeszdl przez tortury Bambino,żyje i nawet slychac muzyke…
Nie przesadzaj…Tobie to nie grozi z żadnej strony.Mimo iz nie zawsze sie zgadzamy,potrafie docenic klase przeciwnika.

1 polubienie

A mówią że Polacy nie lubią muzułmanów a tu proszę. Brawo. Niech żyje tolerancja i współpraca :grin:

na bambino to sie odtwarzalo pocztowki muzyczne :skull:

1 polubienie

Swoj swego zawsze znajdzie i nawet nie przeszkodzi bariera jezykowa.

Małopolska?