I tak to starego dziada poślubić

Podobnie jak u nas z tym aktorem było, którego poślubiła krytyczka teatralna :confused:

1 polubienie

Mogę wrzucić fotkę załamanego kota?

3 polubienia

Możesz.

2 polubienia

Jutro też wstanie dzień. Takim akcentem chyba zakończę, aby nie ciągnąć tego trudnego tematu.
ps tytul na youtube Uczestnik podbił serca jurorów jeszcze przed samym występem! :wink: [Mam Talent!]

…człowiek robi fuchy to się wkleja a taki, co przyzwoitą kobietę oszukał się wkleił :confused:

Jak chcesz wiedziec co Bog myśli o pieniądzach to popatrz komu je daje w dużych ilosciach…

2 polubienia

A czym sie kotek zalamal? Że dziadek na starosc mial takie widoki jak chcial?

1 polubienie

Mało, że obrzydliwy to jeszcze skąpy do cna.

To ja już wolę być stara i gruba jak jestem niż seksbomba z dziadem :frowning: W głowach się dziadom przewraca: a to wojnę taki rozpęta a to kobietę zwiedzie na manowce… a czy jaka kobieta kiedy wojnę rozpętała?

1 polubienie

Nie przesadzajmy, to, ze majatek zapisal dziecku a nie trzeciej żonie?
Która zresztą biedy przy nim nie miała w kwestii darowizn?
Ciekawe tylko czym starszy syn podpadl?

3 polubienia

No tak, nic nie piszą o darowiznach szczegółowo…

1 polubienie

Ten milion w bizuteri z okazji slubu…

3 polubienia

A…to ja nie w kursie spraw. Zawsze to lepiej mieć milion w biżuterii niż nie mieć.

2 polubienia

Mam jeszcze inny wniosek w tej sprawie. Otóż, jak widać, pieniądze szczęścia nie dają. Z tem, że jak ich się nie ma, to jest nieszczęście… :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Oj tam oj tam

1 polubienie

Pieniądze tylko ułatwiają życie

2 polubienia

Czasem lepiej ich nie mieć to się ich nie straci w swojej głupocie :thinking:

Lepiej kotu tego nie pokazuj, niech dalej będzie szczęśliwym kotem :slight_smile:

3 polubienia