Ich poświęceniu i bohaterstwu zawdzięczamy socjalistyczną Polskę

w lepszych granicach?

  • Tak
  • Nie
  • Trudno powiedzieć
  • Mam jeszcze inne zdanie na ten temat

0 głosujących

Socjalistyczna Polska, dobrze harmonik, że przypominasz ludziom o tym, że coś takiego było.

NIGDY WIĘCEJ!

7 polubień

Kapitalizm mądrzejszy nie był…

5 polubień

Z jednego głupiego systemu do drugiego. Ale fakt. Czerwoni dla tej idei ginęli na polskiej ziemii.

5 polubień

Socjalizm był równiejszy, sprawiedliwszy, choć był mniej efektywny, bo nie był demokratyczny.

Gdy jestem na radzieckich cmentarzach w Polsce, nie daję rady powstrzymać łez…

2 polubienia

Ja też. Po prostu MUSIELI…

1 polubienie

Ty już nam wystarczający przykład każdego dnia podajesz harmonik, by ci w ani jedno słowo nie wierzyć:

Twoje racje tak, nasze, jeśli są inne nie …

Dziękuję bardzo za taką sprawiedliwość. Bo tylko ty jesteś mądry, tylko ty przeczytałeś książki, tylko ty zjadłeś wszystkie rozumy …

Tylko ty, tylko ty, tylko ty …

Sprawiedliwość czerwonych, chorych i ostatnio coraz częściej pisuarów.

Zaznaczam, że nie zamierzam cię przekonywać. Te informacje nie są dla ciebie harmonik … Po prostu stwierdzam, że twój przypadek jest w nauce dobrze poznany.

2 polubienia

tiaaa, ciekawe co powiedza o naszych maseczkach?
ja tam jestem za, Leos zyje?
pizzeria dziala, okolice Neapolu powiadomione

2 polubienia

Cholera, co z Leosiem???

1 polubienie

I z BoccaLupo?

1 polubienie

Nic jej nie jest pewnie po prostu zrobiła sobie przerwę od pytamy i to wszystko Na pytamy zawsze tak było ludzie odchodzili na jakiś czas a potem wracali

tiaa zatesknilo sie? wadera zajmuje sie zyciem w realu
gorzej z Leosiem a i jeszcze na salonach brak Atki
zyje i jej dziecko tez

1 polubienie

Tym samym którzy bezprawnie wkroczyli na nasze wschodnie tereny i je sobie przywłaszczyli do spółki z Niemcami a potem i cały kraj Tym którzy rozkradli w czasie wojny chyba wszystko co mogli z domów z fabryk Tym którzy gwałcili nasze kobiety Czy jest tu coś do zawdzięczania?

1 polubienie

To najważniejsze! Ale kiedy wroci???

Zawłaszczył rząd, nie żołnierze…

Gdyby nie ZSRR, to bylibyśmy Niemcami drugiej kategorii. Nie dość, że ZSRR nas wyzwolił za cenę milionów ofiar swych synów i ojców, to jeszcze zapewnił nam lepsze państwo prawie pod każdym względem.

Z tem akurat się nie zgadzam.

1 polubienie

Tu akurat pisałem o rządzie a nie o żołnierzach Gdyż harmonik zahacza w temacie o socjalizm i nowe granice a nie pisze tylko o żołnierzach

1 polubienie