Nie wyśpię. Spalą mnie…
Sen jest odpoczynkiem wojownika.
Trochę się nie wyspałem
Ja sie wyspałam, ale zglaszam reklamacje - nie da sie wyspac na zapas.
Eksperci polecają spacer między 6:30 a 8:30 rano…podobno przejsciowo pomaga na niewyspanie, aby przetrwac dzien ![]()
O tych godzinach jeszcze spałem
Wy już pod kołderką?
A co?
![]()
Żenada. Ja dopiero zaczynam
Harmonijne kaczki sa jutro w sklepie na L w promocji, wiec ten…
Można nago
Odradzam, mozna się przeziębić.
Z chłopem cieplej
Dziadki!
dzidziuś!
Ale to skomplikowalas
Ciekawe czemu się nie wyspałem
![]()


