Idę spać a wy?

Nie wyśpię. Spalą mnie…

Sen jest odpoczynkiem wojownika.

Trochę się nie wyspałem

Ja sie wyspałam, ale zglaszam reklamacje - nie da sie wyspac na zapas.

Eksperci polecają spacer między 6:30 a 8:30 rano…podobno przejsciowo pomaga na niewyspanie, aby przetrwac dzien :thinking:

O tych godzinach jeszcze spałem

Wy już pod kołderką?

A co? :roll_eyes: :bubbles:

Żenada. Ja dopiero zaczynam

Harmonijne kaczki sa jutro w sklepie na L w promocji, wiec ten…

Oszalaleś? Pod jaka kołderka jak w domu 28°?
Na szczescie lekka bryza…

Można nago

Odradzam, mozna się przeziębić.

Z chłopem cieplej

Okonek nago

Dziadki!

dzidziuś!

Ale to skomplikowalas

Pierwsze 40 lat dziecinstwa łatwe nie jest.

Ciekawe czemu się nie wyspałem
:thinking: