Idę spać a wy?

Chce to

Dziadki już smacznie sikają w majty po nocy

Jak się bawi do godziny 3 w nocy to się kapkę dłużej śpi
:grinning_face:

Zaśpiewać kołysankę?

Dziś przesadziłem. Wstałem dopiero o 11. No ale do 4 siedziałem i grałem. Aktywne życie w wieku 40 lat to podstawa zdrowia

Czas wrzucić zęby do szklanki moi drodzy emeryci. Ja znów posiedzę kapkę dłużej bo wieczór przyjemny. Świerszcze mi ładnie grają
:beer_mug::beer_mug::beer_mug:

Nie boj zaby, Twoich nie ruszamy…@joko poswiadczy.

Ile wy już macie lat?
70? 80?

62-latka obniżyła swój wiek o 11 lat. Zajęło jej to dwa miesiące …poczytaj sobie na portalu na O. To o mnie :blush:

Jesteś już taka dojrzała?!
Jezu. Czas biegnie
:pensive_face:

No prawie o mnie :confused:

..albo i nie :frowning: Serwal afrykański wciąż na wolności. Na razie nikt go nie widział. Właściciel ujawnił, jak zwierzęciu udało się uciec z domu | Nowa Trybuna Opolska

Posłuchaj muzyki, napij się wina. Wieczór przyjemny

Serwal to taki wiekszy kotek. Cieplo jest tonic mu nie bedzie, chuba, ze jakis klusownik? Bo jak sie wychowal miedzy ludzmi moze byc naiwny.
Jak zglodnieje to go namierzą po resztkach, a je raczej drobne gryzonie, ptactwo czasem ryby. Owocani co ciekawe tez nie pogardzi. Albo sam wroci do michy? Jest mistrzem kamuflażu.
Mam nadzieję, ze żyje, bo szkoda zwierzaka.

Ale z was słabe istoty

Musisz budzić?

Wyśpisz się po śmierci

Ej!!!