Idę spać a wy?

Źle mi się spało. Dobrze że urlop

Przez te Alaske mialam koszmary w nocy :confused:

To po co ogladasz?
Przed snem to sie Bajki z mchu i paproci ogląda.

Jutro wideokonferencja z udziałem krajów UE i Ukrainy. A w poniedziałek zełenski jedzie do białego domu.

Zobaczymy co z tego wyniknie.
Od czegos trzeba zacząć, zebt w koncu Trump dostal tego wymarzonego Nobla i zajal die grą w golfa? :roll_eyes::joy:

nie ogladam, ale wszedzie mi wyskakuje

:heart_exclamation: :sleeping_face:

Dziś już nie posiedzimy. Koniec sezonu urlopowego

Posiedzimy, posiedzimy…
Jak napisał @Devil: “sen jest dla słabych”

joy

Juz chyba zmienil zdanie na
Sen jest sprzymierzeńcem wojownika

I zacznie uzywac mikstury

stal sie mocny i poszedl spac :thinking: :sleeping_face: :heart:

Urlop byl za krotki… a teraz?
Moze cos uszczknie na 11 listpada?

Filmy se oglądałem do późnej nocy przez co nie wyspałem się i źle się odnosiłem do ludzi w pracy

kolysanki masz posluchasz sobie jak sen nocke po gorach za raczke prowadzi to od razu zasniesz :first_quarter_moon_face: malutkie kwiatki kolysze

sen jest odpoczynkiem wojownika

Późno się ostatnio kładę bo filmy nadrabiam.
Polecam Substancję, Egzorcystę papieża i Martwe zło: przebudzenie. Dobre horrorki.

Nie lubie horrorów.

Jemu jeszcze malo horroru na codzien od godzi.7.00 …

To co mam w pracy to komediodramat a nie horror