Idę spać a wy?

Przypominasz mi roznosiciela mleka, którego za komuny do wojska wzięli. I do mamusi napisał: w wojsku jest super. Możemy się wylegiwać do piątej rano.

Wiesz, że robota to nie jest męskie przyrodzenie? Może stać i pół roku… :rofl::rofl::rofl:

No to chyba idę a wy?

Ja postaram się położyć o północy, zobaczymy, czy wyjdzie :laughing:

Ja właśnie wracam z pracy

Grubo.

No tak. Siedzieliście w nocy zamiast spać i teraz Was nie ma. Odsypiacie :rofl:

Idę bo mnie muli. Starość nie radość

Przed północą idzie spać. LAMUS XD

w sumie racja. Posiedzę jeszcze chwilę.

Ale nie no jak chcesz to idź :rofl:

Nie siedź, bo jutro będzie ciężko wstać :wink:

Dopije i idę w kime

Idę chyba. Nie chce mi się z wami gadać wy śmiertelnicy.

Znam gościa z Elektrody co tak zaczynał każdy post :flushed:

Z czego?

forum dla elektroników, elektryków i innych pstryków

To nie ja.

To dobrze :grin:
Bo tego gościa z Elektrody nie lubiłem :wink:

A masz z kim @Devil ? :rofl: