Idę spać a wy?

To mi się podoba.
W lipcu '19 @Devil pisze: Idę spać a wy?
W listopadzie '19 jakby nigdy nic:

parę godzin temu:

I teraz ja się wyrywam z moim głupim pytaniem:

Idź już wreszcie spać bo od lipca idziesz i idziesz i ja już zupełnie nie wiem dokąd Ty idziesz.

1 polubienie

Ide spać bo pijany jestem.
Rozumiecie to? :relieved:

2 polubienia

Jeszcze się kręcę. Ale już na oparach. Zaraz polegnę…

2 polubienia

Chyba już idę w kimę bo mnie muli po winie. Nie Tuska. Czerwonym.

1 polubienie

Idę spać zaraz i mam was w dupie :wink::joy::grin:

Jutro śpię do 9:00 albo dłużej kurła.
Najgorsze że codziennie przed 6:00 rano muszę iść siku. Wkurza mnie to i wybudza :rage:

Jeszcze tylko piwo dopiję. Oby mnie pęcherz zbyt często nie budził.

Ciebie pecherz, a mnie takie biale wrony budza naukowo zwane mewami.
Od ponad roku lotnisko prawie nie dziala, ludzi tyle co kot naplakal, wiec odzyskaly stare tereny. Bezczelnie kapia sie w basenach i urzadzaja wrzaski przed switem, jak sie szykuja do przelotu na miejskie wysypisko smieci. Bo o tym, ze mewy powinny ryby lapac w morzu to juz kilka ptasich pokolen wstecz zapomnialy

1 polubienie

Nie trzeba mieszkać, aż w Hiszpanii, by poznać co to są harmonijne mewy czy rybitwy. Wystarczy w Polsce, np w Słupsku kilkanaście km w linii prostej od morza i jeszcze na 10 piętrze. W czasie sztormów od poranka do wieczora to latające bractwo drze się niemożebnie wokół i bezczelnie okupuje balkony. Zepchniesz miotłą z poręczy, zrobi koło i wróci.
Koty bezpańsike znikają, jakby pod ziemię się zapadły, a właściciele małych pudelków i ratlerków mają problem z wyprowadzaniem pupilków. Szczury też, jak ta kamfora. Te mewy żrą nie tylko ryby.

1 polubienie

Z populacja kotow wedrownych to sie rozprawily ubieglego lata. Podobnie jak z duza iloscia ptakow przelotnych - Arenales jest w korytarzu powietrznym latajacej drobnicy i miejscem gniazdowania.
Szczurow cholery jesc nie chca.
Plaga minie jak ruszy lotnisko - maja bardzo skuteczne naglosnienie odstraszajace. Ale kiedy to bedzie?

1 polubienie

U mnie same gołębie, sroki i wrony.

1 polubienie

Osiedla zamieniaja sie w kamienne pustynie.

Wróble na pewno też. I jeden orzeł, czyli kolega @Devil :+1: :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Muszę iść. Jutro pobudka o 6:00 rano.
Alkohol też musi z krwi wyjść.

Idę spać wy parówy.

Karaluchy pod poduchy…

Poszedles spac przed 23? Co za lamus XD

2 polubienia

Lamus, patałach i łajza on jest… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

? = L + L ( ← )

Dawaj rozwiązanie birbant, dawaj … :grinning:

2 polubienia