Idę spać a wy?

:sleeping_face: :sparkling_heart:

@Nunu wiosna idzie, a Ty ciągle o spaniu?

Musze rano sprawe zalatwic, ktora powinnam bya dzis zalatwic, ale sie nie zebralam :frowning: Moze jak zasne wczesniej to sie zwloke rano…bo mam z tym problem.

W sobotę?

:thinking: :sleeping_face: aaa, wszystko spi, @Devilowi snia sie dni,
jutro harpie spotkac czas,
ale tam nie bedzie nas :frowning:

A widzisz? Ja tez idę spać…

:person_in_bed: :sparkling_heart: :growing_heart:

:person_in_bed: :sparkling_heart: :growing_heart: :wilted_flower:


:blush:

:blush: mialam dzis stresujacy dzien i mi sie to wysnilo. Teraz odpoczne i bede snic, ze walcuje z jakims dobrym tancerzem walca. :person_in_bed:

Angielskiego czy wiedeńskiego?

wiedenskiego :woman_dancing:

Bolą stópki po całonocnym walcowaniu?

Bo trzeba było walca angielskiego tańczyć.

nie spalam do srodka nocy :pensive_face:

Ale po co tyle spać? Do 7h można

:thinking: uwielbiam spac :pensive_face:

Przestań siać wrogą propagandę.

Jest tyle fajnych rzeczy na świecie