Ja? O 20.00 to mi sie zycie towarzyskie zaczyna. Hiszpania ma tak w model wbudowane, ze telefon po plnocy to juz bywa nietaktem. No chyba, ze dotyczy zaproszenia na imprezę? Wiedza, ze rano do roboty nie idziesz a wyśpisz sie pozniej. Ale jakiez 70%, jak nie lepiej,mieszkańców polwyspu ma problemy z rytmem snu i czuwania.
Jeszcze nie śpię
Bo szkoda czasu na sen ![]()
Nie wyspałem się i mam zły humor
To wina nieergonomicznego krzesla w pracy…
Też
Nic nie jest po mojej myśli.
Dobrze że chociaż alkoholu mam dużo
Dziś pójdę spać późno
Przyjemny wieczór
![]()
![]()
![]()
![]()
**Nikt nie pytał, każdy potrzebował. W Action pojawiła się na półkach poduszka, które odmieni letnie, duszne noce i przyniesie wiele korzyści.
Dopiero o 2 poszedłem spać. A o 6:30 już musiałem wstać
To zamiast awanrurowac sie o brak pytan? Zdzemnij sie po obiedzie?
Już mi przeszło
Senność?
O tej porze tylko niemowlaki śpią
Spanie jest dla słabych, piwo dla mocnych.
Zaraz idę do łóżka.
Sam
![]()
Bez smartfona?
Muszę go odłożyć by zasnąć
