Idę spać a wy?

Ja? O 20.00 to mi sie zycie towarzyskie zaczyna. Hiszpania ma tak w model wbudowane, ze telefon po plnocy to juz bywa nietaktem. No chyba, ze dotyczy zaproszenia na imprezę? Wiedza, ze rano do roboty nie idziesz a wyśpisz sie pozniej. Ale jakiez 70%, jak nie lepiej,mieszkańców polwyspu ma problemy z rytmem snu i czuwania.

Jeszcze nie śpię

Bo szkoda czasu na sen :grin:

W dlaczego?
Sen jest odpoczynkiem wojownika. Pod warunkiem, ze w jego srodku nie zadzwoni budzik.

Nie wyspałem się i mam zły humor

To wina nieergonomicznego krzesla w pracy…

Też
Nic nie jest po mojej myśli.
Dobrze że chociaż alkoholu mam dużo

Dziś pójdę spać późno

Przyjemny wieczór
:first_quarter_moon_face::beer_mug::beer_mug::beer_mug:

**Nikt nie pytał, każdy potrzebował. W Action pojawiła się na półkach poduszka, które odmieni letnie, duszne noce i przyniesie wiele korzyści.

Dopiero o 2 poszedłem spać. A o 6:30 już musiałem wstać

To zamiast awanrurowac sie o brak pytan? Zdzemnij sie po obiedzie?

Już mi przeszło

Senność?

O tej porze tylko niemowlaki śpią

Spanie jest dla słabych, piwo dla mocnych.

Zaraz idę do łóżka.
Sam
:pensive_face:

Bez smartfona?

Muszę go odłożyć by zasnąć