Idę spać a wy?

A na mnie smartfon dziala nasennie.
Czasem cos tam zaczynam czytać i lepiej jak tabletka nasenna

Witajcie po robocie
:beer_mug:

Spać mi się chce.
Chyba się starzeję

W piatek spac o tej porze? Moze jeszcze trzezwy?:zany_face::joy::joy:

To demencja, depresja albo proba desantu…chyba, ze amnestia…

Trzeźwy? A co to takiego?

Muszę pokonać sen. On jest dla słabych

Taki stan kiedy dochodzisz do wniosku, ze bys nie napil herbaty z cytryną.

Fuj

:blush: :blush: :thinking:

Wytrzymałem do 23
:beer_mug:
Wstałem o 9,30

Pomału będę się zbierał. Od jutra mam zastępstwo za kolegę. Do Zakopanego jedzie ze swoją Grażyną i brajankami.

Ja idę na urlop po 20 lipca. Nigdzie nie pojadę. Czeka mnie robota na działce

Umownie zwanej rekreacyjną?

Prace ziemne

Pobudka o 6,30

Ja chyba nawet wczesniej, bo w te upały jak sie czegos rano, jak jeszcze odrobinkę chodniej nie zrobi, to później jedyny wysilek do jakiego jestes zdolny to dowlec sie do lodowki po cos orzeźwiającego i dalej w cieniu pod wentylatorem sjestować.

Dobranoc
:first_quarter_moon_face:

Do jutra
:first_quarter_moon_face::sleeping_face:

:pink_heart: :sleeping_face:

Oj cos Was te upały zmogły.

Kolorowych snów