Iga rozpoczęła sezon na dobre

I słusznie.Mam w sobie belgijską krew i te sprawy nie są mi obce :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Jak tak dalej dzisiaj bedzie,wieczorem będę strzępkiem nerwów…5:4 w pierwszym secie…A bylo 3:0… :roll_eyes:

I jest gem na sucho!!! 6:4 i Iga wygrywa pierwszego seta.
Drugi na razie jest zagadką.Francuzka jest faktycznie mocna,waleczna i najlepiej by bylo gdyby Iga nie dała jej sie rozegrać…
Po tym co widzialem,mozna zaryzykowac ze seta wygraly zelazne nerwy Igi a Ferro [to nazwisko ma żelazo w brzmieniu jak amen w pacierzu!] slusznie uznawana jest za nadzieje tenisa nad Sekwaną

1 polubienie

Uff…, muszę piwo wypić, kurna…

1 polubienie

Gem,set,mecz!!!
6:4;6:3 i Iga w 4 rundzie Australian Open.
Ale łatwo nie bylo.
Francuska waleczna,próbowała przejmowac inicjatywe i czasem jej sie to niebezpiecznie udawalo…Mecz wlasciwie robil wrazenie ze trafil swój na swego.Albo niewymuszone błędy,albo zmuszenie przeciwnika do zepsucia…Ciekawe jakie są statystyki…
No i teraz Simona Halep…Po raz trzeci w Wielkim Szlemie.
Fibak twierdzi ze Halep gra z przestojami,ze nie błyszczy…Ale Fibak to taki dzisiaj"oldschoolowy" poeta tenisa i moze sie okazac ze wcale tak nie jest.Wole go czytac po meczu niz przed meczem :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Jeszcze mnie dyga, panie…
Chwilami drżałem o Igę, chwilami byłem optymistą. Huśtawka. Muszę się uspokoić po nerwach, zanim coś sensownego wydukam…

2 polubienia

Odnosilem takie wrazenie ze mniej niz zazwyczaj bylo tych minieć,crossów z ktorych Polka powoli slynie.No ale Ferro pokazala kawal dobrego grania a obie panie sie nie znały.Ilość przełamań rekordowa a przeciez żadna z nich zle nie serwowała.
Trudny ale dobry mecz!

1 polubienie

Po trzech pierwszych gemach rozsiadłem się wygodnie, po Iga szła, jak po swoje. A tu zonk! Tak się tym setem zdenerwowałem, że o piwie mnie się zapomniało.

Nie był to łatwy mecz dla Igi, ale wygrała o tyle, o ile była lepsza. Ma nerwy twarde, dziewucha. Człek tu mało zawału nie dostaje, a ona spokojnie wygrywa. :roll_eyes: :grinning:

1 polubienie

Ta seria 4 gemow w ktorych Iga wygrala ledwie 2 pilki,troche mnie wystraszyla.No ale Iga to nie Agnieszka…Pora sie do tego przyzwyczaić. :slightly_smiling_face:

1 polubienie

A teraz czas na Halep. Lepiej tego nie rozpatrujmy…

Wróżenie juz nawet nie z fusów.Tutaj jest tyle czynnikow ktore mogą zadecydowac ze na chwile obecną mozna typowac jedynie tak jak w totalizatorze.

1 polubienie

Już widzę siebie podczas tego meczu. A oglądał będę bez względu na porę. Przywilej emeryta… :grinning:

1 polubienie

W niedziele mam wolne…Ale dzisiaj mi 4 razy przerywalo transmisje na yt…Na innych “ofertach” czytam ze bezplatne a potem od razu pytaja o karte kredytową :face_with_raised_eyebrow:
Jeszcze inne oferty sa zablokowane z uwagi"na kraj w którym sie znajduje"… :thinking:
Zabaczymy…

1 polubienie

Nawet w Holandii i na Niemcach o Idze jest głośno. Za faworytkę ją się uważa całego turnieju.

1 polubienie

No przeciez w 1 rundzie odprawila Aranxe Rus jak juniorke.To i powinno byc glośno bo to jedna z najlepszych Holenderek.
Z Niemcami jest jeszcze inaczej bo Iga robi swoją kariere którą mogą tylko podziwiać a dla nich grają Polki jak Lisicki czy Kerber :upside_down_face: Niemek to oni za chwile bedą musieli “szukać” we własnym kraju…

1 polubienie

Co za kapitalny mecz!!!
6:3 i pierwszy set dla Igi!

1 polubienie

Drugi set i…sytuacja sie odwraca…Przelamanie i serw dla Halep…0:3…

1 polubienie

Ale II do drugi do dupy…, 3 gemy łatwo w plecy…

1 polubienie

Cieńko idzie…

Ciezko bedzie wyciągnąć seta…1:4

1 polubienie

Tragedia. Iga, jak juniorka. Błąd za błędem. Jak się nie odnajdzie, to kicha…