Iga rozpoczęła sezon na dobre

To byl nie tyle zly set Igi co znakomity Simony.
Nabrala rozpedu i nie popelniala wlasnych błedów…
Cieżka sprawa…

1 polubienie

Ale sporo niewymuszonych błędów Igi…

1 polubienie

3 błedy własne w pierwszym gemie i od razu przełamanie…Zle sie dzieje!

1 polubienie

Jeszcze jest nadzieja. Halep też błędy robić zaczęła. Szkoda, że Iga nie przestała ich popełniać. Ale 2:3 w gemach, to jeszcze nie przegrana. Mam wrażenie, że Polka jest zmęczona.

1 polubienie

Na razie jest 2:2…I ten gem na przelamanie to bylo TO!

1 polubienie

No i wykrakałeś…Najgorszy gem jaki widzialem…Jak ktos oddaje podanie do zera to nie mozna miec wiekszych nadzieji…

1 polubienie

Rumunka już tak dobrze nie gra. A Iga po świetnym zagraniu, dwa, trzy błędy. Czarno to widzę.

Gem dla Igi. Rumunka daje się znów zwodzić. Żeby nie te błędy Polki.

1 polubienie

Dokladnie.Namnożyło sie tego.Ale to jeszcze mozna wygrać…

1 polubienie

4:5 Iga idzie po krawędzi przepaści, ale i Halep o wiele słabiej…

1 polubienie

Koniec…
Chyba będę mial dzisiaj bombę…
Mecz byl do wygrania…Iga zgubila swoją pewność siebie i od razu wzielo góre doświadczenie i cholerny upór Rumunki.
Jak nie błedy własne to Iga pod ścianą bo Rumunka az przygniatała,nie dając mozliwości dobrego odbioru…
Co ciekawe,statystyki,poza błedami,nie są wcale zle… :neutral_face:
Teraz trzymam kciuki za Simone w meczu z babodziadem.

1 polubienie

Ostatni gem, praktycznie bez walki.

1 polubienie

No cóz…Oprzytomniejmy!To jeszcze dziecko i niech zbiera doświadczenia.
Nie mam w Jej przypadku najmniejszych wątpliwości ze jest juz teraz,jedna z najlepszych tenisistek swiata.Sophia Kenin ktorej kariera uklada sie dosyc podobnie,odpadla wcześniej…
Teraz najwazniejsze aby dac dziewczynie spokój i,jak radzila Barbara Schett,nie"zabijać" Jej za te porażke! U nas media jak i tłuszcza,potrafią zachowywać sie gorzej niz na Bałkanach…
Ave Iga!

2 polubienia

A nie zaszkodził jej ten mikst? Odnosiłem wrażenie, że jest zmęczona. Już w pierwszym, przecież wygranym secie, zacząłem to zauważać. Ona momentami stawała w miejscu.
A kilka punktów do rankingu się przyda.

1 polubienie

Nie widzialem i trudno mi sie wypowiedziec,skoro ona sama twierdzila ze takie przerywniki są czasem potrzebne.Ale wątpliwość pozostaje bo wysilek jest wysiłkiem.
A poza tym,koncentracja!
Zawsze uważam ze nalezy sie koncentrować na tym co najwazniejsze.NIE MA w tenisie nic wazniejszego od Szlema.To jak 3 wielkie toury w kolarstwie…I jesli jest szansa,wszystko inne powinno iść na bok.
Porazki jednak są wpisane w kariery wszystkich sportowców.Iga tez przegra jeszcze nie raz…
Przez te niekontrolowane nadzieje,teraz czuje sie jakbym zgasił światło… :unamused:

3 polubienia

Spokojnie, dziewczyna nabierze doswiadczenia. Nie wymagajmy, zeby byla “maszynka do wygrywania” bo sport stracilby urok.

2 polubienia

Dokładnie,tak!

1 polubienie

To wszystko racja, ale dlaczego ja się czuję, jakbym w pysk dostał? :facepunch: :roll_eyes: :grinning:

1 polubienie

Bo sobie nadziei i apetytu narobiles…

1 polubienie

A tego to ja juz nie wiem… :thinking:
Powinieneś byc dumny gdy nasza 19-latka dokonuje rzeczy o ktorych przed Roland Garrosem nikt by nawet na haju nie wymyślił!
Bylo na serio blisko…I kto wie czy gdyby dziewczyny nie graly jak panowie,do 3 wygranych,nie nastapilby kolejny zwrot akcji :innocent:
Iga nie jest jeszcze zawodniczką kompletną.Nie zapomniala jak sie gra ale pokonywanie jednej z najlepszych a pokonywanie pretendentek z top100 to dwie rozne sprawy.
No coorna,ona gra z najlepszymi jak równy z równym!

2 polubienia