Ile jeden duży pączek z dziurką ma kalorii?

Zależy od wielkości dziurki: im większa tym mniej kalorii… :joy:

4 polubienia

Tzw. donut? Raptem 425 kcal. Tyle co nic. Smacznego.

2 polubienia

Fuj, to imitacja paczka i do tego marna.

1 polubienie

@okonek @humoreska Ogólnie nie przepadam za pączkami. Dobre są niekiedy z paczkarni z jakimś nietypowym nadzieniem, ale tylko kiedy świeże i ciepłe.

1 polubienie

Taaa dziurka w… pępku stała się mniej widoczna … :yum: :stuck_out_tongue: :joy:

3 polubienia

Moje były tylko z cukrem pudrem… ale ostatnim pączkiem wytarzałam tak, że cały cukier z dna wszamałam razem z nim :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Właśnie ja też dla masy to robię… ( z innych trochę też względów ), ja nie mam trenera, ale to co mi tu kiedyś polecano zmodyfikowałam sobie i postęp widzę… w pewnym miejscu mały ale jest… z trenerem to wiadomo kompleksowo masz wszystko profesjonalnie, do siłowni chodzisz i pod jego okiem trenujesz?

2 polubienia

Ja lubię wszystko to, co słodkie. Z nietypowym nadzieniem pączki ooo tak!, ze sklepu tylko takie są dobre…

1 polubienie

Pewnie nie jadłaś nigdy “polskiego” crossanta z Kauflandu czy Biedronki
:face_vomiting:
ggggg

1 polubienie

Dupsko ci urośnie i będziesz nieatrakcyjna. Poza tym to niezdrowe jest. Lepiej piwa sie napić.

Będę taka jaka ja chcę być.

2 polubienia

Ho, ho, pękam z dumy! :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Lepiej z dumy, niż z nadmiaru pączka w du… żym brzuchu:D

3 polubienia

Ten syf to rozlazl sie na caly swiat. Podstawowe sniadaniowe wyzywienie (plus kawa jak sztan i szklanka wody) w Hiszpanii
Przepis na to cudo ponoc wymyslili Francuzi, a przemyslowy pewnie Amerykanie, bo smakuje jak zgnieciona scierka do podlogi.

1 polubienie

Nawet nie pamiętam kiedy jadłam pączki, a i tak pękam… :sob:

1 polubienie

A jaka chcesz być?

W szwach już też…? :joy:

1 polubienie

Tłusta. :upside_down_face:

Kupuję “w gumkę”… :joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Tłuste są brzydkie.