Ile macie kanałów TV?

O kablówce myślę.
Na jaki kanał najczęściej patrzycie?
Ja wiem że internet i streaming wypiera tv ale ja to lubię jak coś do mnie gada wieczorem. Zazwyczaj kanał informacyjny. Niestety mam tylko tvp info. Między innymi stąd chęć poszerzenia oferty. Wieczory coraz dłuższe.

2 polubienia

Kablowki nie mam, jak chce cos obejrzec to jest net. Niekodowanych cyfrowych hiszpanskich 34 (liczac stacje lokalne, ale bez bzdetow tarotowych czy handlu obwoznego przez TV, bo to wykasowalam w ilosci sztuk cos 10).
Polskiej nie mam. Zdrowsza jestem.

3 polubienia

Ale na internetach to albo reklamy albo opłata. Można się na szczęście uratować blockerem. Jakoś lubię wieczorem tradycyjną telewizję.

To jak pisze - kanalow otwartych nie brakuje, do reklam przywyklam. Jest czas herbaty sie napic.

Film też wolę w TV. Większa wygoda. Podłączasz usb i patrzysz. Ludzie profanują kino oglądając na telefonie.

Za dużo…mam platynowy pakiet, a ile tam jest rzeczywiście kanałów nawet nie chce mi się liczyć.
Połowy z tego nie oglądam i czas coś z tym zrobić :wink:
Kanałów informacyjnych praktycznie nie oglądam, bo nie lubię się denerwować.
Najczęściej filmowe, sportowe, czasami jakieś rozrywkowe.
Ostatnio zaprzyjaźniłam się z dokumentami na HBO GO.

2 polubienia

Nie wiem dokładnie ile tych programów mam , ważne, że są sportowe , dokumentalne , podstawowe plus przeglądarki

1 polubienie

Wypas dla zamożnych. Ja celuję w złoty pakiet i multiroom. Wyjdzie ok. 60 zł miesięcznie. Jest tam prawie 140 kanałów z czego mnie interesuje może 20.

2 polubienia

60 zł ? Ja płacę 75 zł miesięcznie , w tym Internet, mam smart tv.

1 polubienie

Smart TV? Ja raczej nie skorzystam. Internet wygodniej przeglądac na laptopie lub telefonie. YT tym bardziej szczególnie że zapowiedziano iż wersja na TV będzie wyświetlać duże, pełnoekranowe reklamy w większych ilościach.

1 polubienie

Myśle że jeszcze mi opuszczą. Znam panie w biurze obsługi :wink:

1 polubienie

Do tych kanałów w pakiecie dochodzą bzdety typy dla dzieci i po co mi te kanały jak nie mam dzidziusia :rofl:
Mnóstwo kanałów nikomu niepotrzebnych o remontach, czy wycieczkach, kilka zagranicznych, ale z dolnej półki.
Z przyrodniczych jestem zadowolona, bo często oglądam.
Multiroom to nie jest duży koszt.
A smart tv mam i jestem w nim zakochana :grinning:

2 polubienia

Zero,nie mam podpietej nawet anteny,na naziemne kanaly,chociaz jest antenana poddaszu.
Jakos mnienie ciagnie do Tv

3 polubienia

Multiroom to 15 zł (vectra).
Z kanałami jest lipa bo nie możesz wybrać których chcesz. Masz wiec arabskie i niemieckie duperele, telezakupy, dziecięce i inne pierdy.
A mnie zależy na informacji, filmie, sporcie i dokumencie.

1 polubienie

Jesteś całe życie online? XDD

Na telefonie??? Moze przez mikroskop to by sie dalo.:joy:

2 polubienia

Ż Internetu najczęściej korzystam używając laptopa i telefonu , w telewizorze odpalamy Internet kiedy chcemy obejrzeć konkretny film , wszystkie reklamy można nadal zamknąć.

Nie,nie cale zycie,ale fakt,ze sporo siedze w necie.

Telefony mają już prawie 7 cali. Da sie oglądać choć ja nie lubię. Juz prędzej 16 calowy laptop.
Ostatnio oglądam na phonie Fakty i jest OK. Na firefoxie gdyż na chromie co chwila jest 60-sekundowa reklama.

Będziesz nosił okulary i miał krzywe plecy :stuck_out_tongue: