Ile macie kanałów TV?

Oferują teraz TV internetową i wybierasz sobie kanały jakie chcesz, ale nie wiem, czy Vectra już to ma.
Czekam z niecierpliwością, bo na pewno z tego skorzystam.
A YouTube na smart tv śmiga bez reklam, czasami jakaś wpadnie, ale to przed utworem.

1 polubienie

Mi film na lapku 18 cali to za malo…

1 polubienie

Bo te reklamy dopiero nadejdą.
Vectra chyba ma telewizję online.

Ja lubię odpalić tv, położyć się z piwkiem i oglądać. Czasem se zasnę. Szczególnie na skokach narciarskich . Tradycja.

1 polubienie

Facet po szescdziesiatce wokularach,niezle wyglada.
A siedzenie wozka jest profilowane.)))
Google Photos

2 polubienia

Ja ściągam filmy w full HD i albo odpalam na dużym tv z usb albo podłączam lapka kablem HDMI do TV i śmiga. Wymaga chwili konfiguracji.

1 polubienie

Normalnie Cugowski XDDD

1 polubienie

Ja też nie lubię oglądać filmów na lapku, ale mój telewizor można sparować z laptopem :wink:

1 polubienie

Młodzież lubi teraz tak profanować filmy. Netflix to norma. Nie wiem co na tym widzą przy scenach akcji.

2 polubienia

Tylko on bez brody.
Kliknij w fotke,powinna pokazac sie cala))

Niezła broda. Robisz za macho z Love Island? XDDDDDDDDDD

1 polubienie

Ja też lubię oglądać tv, dlatego kupiłam moją miłość i ostatnio dokupiłam mu sounbar’a ożył głos w telewizorze i aż chce się słuchać muzyki :wink:

1 polubienie

Chcialem tylko zobaczyc,jak bede wygladal.
Na odzien,jestem ogolony))

2 polubienia

Dobry dźwięk to podstawa. Ludzie inwestują w specjalne systemy przestrzenne by film na blu-ray brzmiał jak powinien. Najlepiej też w 4K.
Muze to mam na spotify. Wystarczy. Nie jestem jakimś profesjonalnym audiofilem. Ma być jako taka głębia i bas.

1 polubienie

Normalnie samiec alfa z dżungli :smiley:

1 polubienie

Ja mam vectrę , o czym dobrze wiesz @Bocca-Lupo :wink: pakiet sama odbierałam…śmy :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Mnie nie rajcuje oglądanie filmów nawet na laptopie, a o telefonie już nie mówię.
Z smart tv masz to dobre, że nie używasz kabli i wszystko łączysz za pośrednictwem bluetooth lub USB on nawet skrzynkę od Vectry obsługuje i mam jeden pilot :grinning:

1 polubienie

Gdy miałem telewizor, miałem NC+ (chyba tak to się teraz nazywa) i chyba z 800 kanałów, z czego może około setki „normalnych", a reszta to jakiś egzotyczny chłam, co akurat był na tej satelicie. Jednak jak przyszło co do czego, to i tak nie było co oglądać. Jak lubisz wieczorne gadanie, przerzuć się na radio. Polskie radio nadal trzyma poziom, a można słuchać przez internet.

1 polubienie

Mam wszystkie w pakiecie pracowniczym z mojej firmy. Tylko nie wiem po co, bo oglądam kilka i rzadko.

1 polubienie

Czasem słucham Złote przeboje i Antyradio ale tam też te kurna reklamy. Za dużo pier*a a za mało grania.

1 polubienie

Też masz taki , 5 guzików na krzyż i kombinuj co do czego :wink:

1 polubienie