Ile macie kanałów TV?

Tak, zgadza się i jestem z nich zadowolona nie mam najmniejszych problemów.
Ostatnio coś tam od nich dostałam jako stały klient…chyba zniżkę w opłatach.
Biuro mamy w Gdańsku, ale u mnie jest filia i tam często załatwiam sprawy.

1 polubienie

Chyba mam za stary tv na smart tv. LG z 2013. Kupno nowego to nie problem tylko że na razie smart tv mnie nie jara.

1 polubienie

:joy::rofl::smiley:

1 polubienie

Tak, a jak nie ma reklam, to autopromocja, a jeśli już to grają w kółko kilka tych samych piosenek.
Chociaż akurat w radiu lubię słuchać gadania. Zresztą teraz słucham w aucie wyłącznie radia czeskiego - w państwowych rozgłośniach jest zero reklam. Gdy na chwilę zmienię na polskie, zaraz leci upierdliwa papka reklamowo-konkursowa.

1 polubienie

Tak Ewa, a ostatnio nową funkcję na pilocie znalazł pies, bo niechcący wszedł na niego łapką jak leżałam na kanapie :rofl:
Powiem Tobie, że już go rozgryzłam i funkcje w tv też :wink:

1 polubienie

Jaka to funkcja?

1 polubienie

Jezu nie ma nic gorszego niż utrata pilota. On daje władzę nad światem.

2 polubienia

Dlatego do muzy wolę spotify premium a do informacji i filmów telewizję albo internet.

1 polubienie

Jak klikniesz na kółko u dołu to wyświetla się lista programów, a ja do tej pory przewijałam klikając na przycisk programowy.

2 polubienia

Kobieta…
:stuck_out_tongue:

2 polubienia

@Devil jakiś mądry facet wymyślił zamiennik pilota w razie jego utraty
Ten zamiennik to żona :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Ja te czynności wykonuję pilotem z dekodera.

1 polubienie

Pilot od dekodera (skrzynki) schowałam i nie jest mi potrzebny :wink:

1 polubienie

@Devil widziałeś jak wygląda pilot do smart tv , jakieś 8 guziczków i każdy jest wielofunkcyjny , ja przyznaję , nie wiedziałam jak zmienić skalę głosu , zdenerwowana przyjechałam palcem po klawiszu( bez przyciskania) i tadaaaaam , tajemnica odkryta :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

Jeżeli Ty @Devil masz tylko TVPInfo i jeszcze to oglądasz, to należysz do grupy o dużym stopniu zagrożenia.
Ja szczerze mówiąc też jestem zagrożony ideologicznie, jako że z info oglądam tylko Fakty TVN i Szkło kontaktowe. Próbowałem raz Info, raz Wiadomości i dostałem ciężkiego rozstroju żołądkowo-nerwowego z dolegliwościami wymiotnymi.:face_with_raised_eyebrow:.

1 polubienie

Mój wygląda tak i robi wszystko :joy:
image

3 polubienia

Jeszcze nam zostaje Polsat news :wink:

Polecam komedię

1 polubienie

Więc mamy identyczne @Bocca-Lupo.
Wszystkich funkcji telewizora nie znam , rzadko przy nim siadam , ale zdjęcia i filmy zapisane w telefonie oglądam. Sama zrobiłam szybkie ustawienia , automatycznie już telefon wyłapuje telewizor i odwrotnie.

2 polubienia

Nawet lapka możesz podłączyć to tv i też będziesz widziała co robisz w laptopie na dużym ekranie. Mój tv nawet sąsiadów sprzęt wykrywa :rofl:

1 polubienie