Ile u Was leży dziś śniegu?

Przestańcie pie*. Zimy ma już nie być. Jest tam gdzie na nią czekają i na niej zarabiają - w górach.
Z pozostałych regionów - won qrwa!
Na chu#*j zima w mieście? Żeby za ogrzewanie więcej płacić? Wdychać smog? Spóźniać się do szkoły i pracy? Poza tym wypadki drogowe, złamania kości, zniszczone przez sól buty.

Yebać zimę

2 polubienia

Nie prosciej przeniesc sie do Afryki? :wink:
Dzis wiaterek w porywach osiagal ponoc ponad 150 km. Troche ucichlo, ale juz nastepny front nizowy idzie. I srednia temperatura stycznia i lutego tego roku wyzsza o 7 stopni od przecietnej mierzonej przez ostatnie 20 lat. Ale ostatnia dekada to bylo zimna.

1 polubienie

W miescie,zeby bylo nie wiem jak bajkowo,i tak Ci wszystko zasyfia sola i piachem :unamused:

2 polubienia

Umiesz czytać po angielsku, więc info poniżej. To g…wno potrafi zerwać linie wysokiego napięcia i łamać drzewa jak się przyklei. O zdzieraniu lodu z szyb samochodu nawet nie wspomnę…

A tak to wygląda w naturze. Akurat tu spadło niewiele - około 5-7 milimetrów:


1 polubienie

Jedyna metoda to pełne grzanie na szybę. No i dobre zimówki, chociaż trzeba umieć jeździć. :wink:

1 polubienie

Co Ty qrwa wiesz o zabijaniu?

:rofl:

1 polubienie

Ja to chyba jednak kiedys przezylem w Puszczy Nadnoteckiej.Jeszcze w latach 90-tych…

1 polubienie

U nas takie gooowno pada przynajmniej 2-3 razy każdej zimy, coś tam jednak wiem :wink:

Jest dużo ludzi w “górach” którzy nienawidzą zimy i wk…iaja się na tych debilow z północy którzy mówią że w zimie ma padać śnieg a tak na prawdę nie musieli nawet samochodu odśnieżać i szyb skrobać już o odśnieżaniu nie wspomnę XD