Ile Wam czasu minęło jak jeden dzień?

najgorsze ze czas zaczyna przemijac ruchem jednostajnie przyspieszonym. im czlowiek starszy tym szybciej leci.

3 polubienia

Aj tam się niezmieni.
Zawsze mozesz zostać większym ćpunem i mieć większy staż alkoholika…

3 polubienia

Za mało…dziewic… :wink:

1 polubienie

@mężatka , oczywiście,że żartuję :wink: i też życzę Wam kolejnych lat szczęśliwego życia razem :heart::heart::heart:
Prywatnie bardzo lubię się ze swoim mężem droczyć, w tym względzie jesteśmy identyczni, choć różnimy się bardzo i chyba te różnice sprawiły, że tak do siebie pasujemy.
Sztukę kompromisu przerabiamy 30 rok i mam nadzieję, że “powalczymy” jeszcze.

4 polubienia

30 lat z jednym facetem! To powinno być zakazane!

4 polubienia

(kuźwa mać ja nie wiem jak się tu linkuje nicki)
eva mam podobnie, z jednej strony jesteśmy tak różni a z drugiej tak podobni do siebie,że to aż niemożliwe,że ten związek funkcjonuje. Ale to jest miłość:heart::heart::heart::heart::))

2 polubienia

moi rodzice są już ponad 45 LAT:))

1 polubienie

Nie osłabiaj mnie…

1 polubienie

Moi rodzice w ubieglym roku obchodzili okrąglą rocznice slubu.
60 :flushed:
To jak się taka rocznica nazywa?

5 polubień

@SMOK.Maciej , lepiej się czuję, jak o mężu piszę stary ( mimo iż młodszy ode mnie ) , nie chcę też pisać jakim jesteśmy wspaniałym małżeństwem, bo takich nie ma , ale te 30 lat uważam za sukces, mnie bardzo trudno rozkochać w sobie, jemu jednemu udało się to w dwa tygodnie.
Po 8 tygodniach znajomości , w obecności naszych rodziców , klęczał przede mną prosząc o rękę, wszystkich wprawił tym w osłupienie, nawet mnie, musiało paść pytanie : czy musicie brać ślub?
Nie, odparł z uśmiechem, ewa jest kobietą z którą chcę spędzić całe życie, nie pozwolę żeby mi ją ktoś odebrał …
Przyjechał nie tylko z rodzicami, ale i aktem urodzenia, dwa dni później byliśmy w urzędzie i kościele, to było szalone, niespodziewane ale piękne i prawdziwe , tego nam nikt nie odbierze :slight_smile: ( śluby odbyły się 3 miesiące później , w święto 3 Króli).

4 polubienia

No właśnie @mężatka , 2 różne charaktery uzupełniają się :slight_smile:

2 polubienia

@ihtiel
przecież to ponad 2x tyle co dożywocie… :frowning_face:

2 polubienia

Wpisujesz @ i wyskakuje Ci okienko nad nią z nickami @mężatka i wybierasz lub po @ piszesz pierwsze litery.

1 polubienie

piękne to i romantyczne:))
u mnie też było romantycznie,podczas pierwszych godzin jak się poznaliśmy (mój jeszcze nie mąż),powiedział mi,że będę jego żoną i będziemy mieć syna o imieniu Adrian:)) I proszę,tak jak powiedział, tak jest!

2 polubienia

dziękuję @Bocca-Lupo:)))
hurrrrra udało się:))

1 polubienie

60 to diamentowa.
https://nto.pl/rocznice-slubu-nazwy-i-znaczenie-jak-sie-nazywaja-rocznice-slubu-jaka-rocznice-slubu-obchodzicie-poznaj-nazwy/ar/c11-13484019

2 polubienia

O nie, nasze 1 spotkanie niczego nie zapowiadało, on wszystkim mówił, że nie zamierza się długo żenić , jest tyle pięknych kobiet itd :stuck_out_tongue_winking_eye:
ja też byłam obojętna , faceci się mnie bali? wstydzili? przecież ja nie będę za nich myśleć i działać , dlatego często tu podkreślam, lubię facetów zdecydowanych.
Dobranoc :)))))))))

2 polubienia

My z mężem mieliśmy w maju 24tą rocznicę poznania się.
Pamiętamy ten dzień.
I tak sobie rozmawialiśmy, że to prawie ćwierć wieku -strasznie to brzmi. :grimacing::crazy_face:
Możemy już od dość dawna mówić młodym jak było za naszych czasów…:sweat_smile:

Czy zleciało? I tak i nie.
Tak, bo nie dowierzam, gdy myślę, że już tyle przeszliśmy razem.
Nie, bo było dużo trudnych lat, które ciągnęły się jak flaki z olejem.

2 polubienia

w stosunku do Ciebie i Twojego męża to mam mały staż ale też wiele przeszliśmy,oj bardzo wiele,a dzień poznania się to pamiętam jakby to było wczoraj:))

1 polubienie

Mój dziadek, gdy był chory to 80% czasu poświęcał na wspominania.
Miał 84l i co wspominać.
Leżał w szpitalu, który budował i w którym urodziło się jedno z jego dzieci.
Często wzruszał się przy tych wspomnieniach.
Smutne dla mnie to było bardzo, ale on miał same dobre wspomnienia. Łzy leciały z tęsknoty za dawnymi czasami, ale dlatego, że były to dobre czasy.
Każdemu życzyć można chyba takich wzruszeń.

3 polubienia