Ile Waszym zdaniem trwa zakład?

Założyłem się z gościem o tzw przekonanie, że nie będę pił piwa i wciąż ten zakład trwa?Minęło 7 lat i sam nie wiemy,wygrałem czy wciąż mogę przegrać ?;> Idzie wiosna ,trudny czas jak sami wiecie ;/

1 polubienie

Wyjdź.

1 polubienie

Na jaki okres czasu się założyliście?

Termin nie padł

Ja czasami lubie piwo, dla oczyszczenia nerek. Ale tylko piwo, i tylko dobrej jakości.

2 polubienia

No to po śmierci się rozliczycie. :wink: A o co w ogóle się założyliście?

O nic,to sprawa honoru

No to musisz nie pić, aby ratować honor. Trzeba było się założyć o żelki. :slight_smile:

2 polubienia

Jak dla mnie to zaklad wygrałes.

Kazdy ma swoje preferencje, w moich oczach to byl zaklad typu:

“Zalożę się o oko, że mi ręki nie urwie”

Mimo wszystko, brawo Ty! :grin:

4 polubienia

No nie wiem, to y trzeba zajrzec do kodeksu cywilnego w kwestii przedawnienia roszczeń? :laughing::wink:
Bo ten Boziewicza takimi glupotami sie nie zajmuje.
Tam masz prawo wyboru broni zamiast zakladania się.

Dzięki.Cała ta sytuacja wygląda na błahą i głupią ale w jakimś sensie zmieniła moje życie i znajomych bliższych na dalszych.W Polsce abstynent to problem z którym nie wiadomo co zrobić:> Glupie piwo a dramat ;>

4 polubienia

Jak coś wpływa poważnie na życie, to nie jest takie błahe, i głupie.

1 polubienie

Za siedem dni będzie już tydzień, jak nie piję piwa.

:sunglasses:

2 polubienia

Chyba że życie jest błahe i głupie ;>

zmieniła moje życie i znajomych bliższych na dalszych.W Polsce abstynent to problem z którym nie wiadomo co zrobić:> Glupie piwo a dramat ;>

Ta wypowiedź jest super, super. Jak dla mnie w punkt.

1 polubienie

Ja od powrotu z Polski w styczniu, bo hiszpanskie mi nie za bardzo smakuje.

…a co to ma do rzeczy?

Przecież nic nie stoi na przeszkodzie, by na Kajmanach wenezuelskie piwo pić.

Jeśli w zakładzie nie padła żadna końcowa data, to domyślnie zakład obowiązuje bezterminowo.

2 polubienia

Najpierw trzeba sie z mojej wiochy wybrac do rumuńskiego sklepu po polskie piwo …

1 polubienie

Jeżeli zaś o spożywanie piwa się rozchodzi, to ja jestem absolutnem abstynentem abstynencji piwnej. :crazy_face:

3 polubienia