Imieninowy toast

dla @Bingola!!! :grin:

Żyj nam długo i szczęśliwie
Niech Ci dopisuje zdrówko
No i na wybranej niwie
Niech Ci wszystko idzie z główką!

image

(niestety poetka ze mnie do chrzanu…)

9 polubień

Wszystkiego naj.
Zdrowka,w naszym wieku sie przydaje))

6 polubień

image
Wszystkiego Najlepszego :slight_smile:

7 polubień

Znowu chlanie ? :wink:
Spełnienia marzeń życzę solenizantowi :relaxed:

4 polubienia

No! Ja juz chlam od polnocy… :sweat_smile:

2 polubienia

Czemu od północy?

2 polubienia

No bo to pierwsza godzina imienin. Pol litra postawilam przy lozku… :sweat_smile:

3 polubienia

Przy łóżku ? @elsie z Ciebie to menel najgorszego sortu, do lustra już się chlać nie chciało ? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Lusterko wzielam do lozka TEZ!!! Pijam z osoba na poziomie! :joy:

4 polubienia

To rozumiem :wink::wink:

2 polubienia

Oczywiście
Wszystkiego najlepszego!

https://images.app.goo.gl/gXpxKCFJTHHXnapy6

Ps. Pytanie mam: jak wkleić obrazek ( nie link) od razu z internetu?

5 polubień

f948c1719ffcf3e9b98c6b059a0e6002

3 polubienia

image
Klikasz prawym i kopiujesz grafikę, potem wklej.

3 polubienia

A w komorce? Tez dalam kopiuj i wklej i zniw wklielo tylko link

3 polubienia

To zapytaj Ewy ona jest specjalistką od telefonów :slight_smile:

5 polubień

W komorce to niestety nie wiem…

2 polubienia

Haha @ihtiel , to ja szemrany ekspert :wink: w wybraną grafikę kładziesz paluszek i otwiera się łokienko, jest tam opcja
Pobierz obraz , połóż na to paluszek i on automatycznie zapisuje się w Twoich plikach .
Następnie otwierasz okno do pisania komentarza , po prawej stronie masz ikonki - obraz i telewizor , klikasz w obraz i otwierają się Twoje pliki , wybierz zalany obraz i już jest wstawiony :grin:

5 polubień

O matko, co Ty jej radzisz? Najpierw konwersacja z ktorej wynika. “wszyscy jestesmy alkoholikami” a terat “poloz paluszek”… Ja Cie krece… :joy:

4 polubienia

@ihtiel

1 polubienie

Koleżanka @ihtiel się nie odzywa , pewno moje tłumaczenie do kitu , wybaczcie , wiele rzeczy potrafię zrobić, ale gadanego nie mam :stuck_out_tongue:
Jeśli Michał się nie obrazi to szybko napiszę, że jedną otwartą dłonią położoną na ekranie i sruuu od lewej strony do końca ekranu przesuwamy dłoń i otrzymujemy zrzut całego ekranu , wszystko w sekundę zapisuje się w plikach , obrazach , galerii :grin: w niektórych modelach telefonów zrzut robi się naciskając jednocześnie boczne guziki - głośność i Power.

2 polubienia