Internet na kartę

Mam telefon na kartę (Play), odpadają wszelkie umowy i abonamenty.
Proszę o radę, jaki pakiet wykupić? czy 2G jest wystarczający?
W domu korzystam z wi-fi.

Umiesz liczyć, licz na siebie… ehhhh

Niech sobie dynda pytanie, muzyczkę sobie wstawię, u siebie chyba mogę robić co chcę
czy nie???

Majówka się zbliża…

2g to staroć. LTE jest najszybsze.

Pakiet zależy od tego jak używasz. Mnie wystarczy 10 GB miesięcznie. Mam od Vectry. Jadą na liniach playa. Place razem z rozmowami i smsami 25 zl.

1 polubienie

Mam telefon na kartę, sama aktywowałam 10 lat temu Play Fresh ( darmowe minuty , sms-y do wszystkich w sieci), ładuje przykładowo 30 zł, miesiąc do play-a za free + te 30 zł stale na koncie.
To wszystko, z netu nie korzystam z tego doładowania.
Dodatkowo korzystam z Vectry ( internet, telewizja), za pomocą wi-fi łączę się z routerem i trzaskam ile chcę, ale…
chodzi mi o jakiś tani pakiet , żeby poza domem czasem skorzystać z netu.

No to obczaj Vectrę albo plusha

1 polubienie

Czekaj, dobrze zrozumiałam?
Nie szukać na stronie Play, tylko pogadać z moim dostawcą Vectry?

Tak.
Ja miałem stacjonarny od nich i kablówkę, teraz dobrałem usługi mobilne i dziękii temu w pakiecie jest tanio. Ale to abonament jest. Mają też umowy bezterminowe które zrywasz kiedy chcesz ale wtedy sama usługa jest trochę droższa.

1 polubienie

Teraz rozumiem. Właśnie takich zobowiązań nie chcę, nie ze względu na wyższe koszty abonamentu, a brak możliwości wykorzystania tego.
Szukam pakietu u operatora Play, który będzie aktywny po każdym doładowaniu, o częstotliwości chce decydować ja.
Przykładowo; idę na działkę na cały dzień, może dwa, chce korzystać z netu przez ten czas, po powrocie do domu odpalam dilink.

1 polubienie

No to ja miałem wcześniej T-Mobile za 25 zł i w tym 10 gb neta i nielimitowane rozmowy i smsy. Karta

1 polubienie

Cały dzień na LTE? To ty sporo tego będziesz potrzebować. A jeszcze jak odpalisz media to dopiero. Bateria też ucierpi. Powerbank wskazany.

1 polubienie

Korzystaj wtedy z opcji oszczędzania danych w przeglądarce. Strony będą kompresowane

1 polubienie

Nad T-Mobile myślałam, powiedz, czy muszę kupić odpowiedni starter, czy mogę to załatwić online?

Cały dzień nigdy nie korzystam z netu, teraz przez wirusa jakoś tak wyszło, moja działka w pełni zmechanizowana, z ładowaniem baterii problemu nie ma.

1 polubienie

Ja kupiłem starter w punkcie na mieście. Nowy numer, dowód osobisty itp.

Online chyba też załatwisz. Sprawdź.

1 polubienie

Okey, sprawdzę, teraz uzupełniam playlistę , żem sobie zainstalowała Spotify :stuck_out_tongue:
Nikt z bliskiego otoczenia, nie słucha mojej muzyki, ja nie potrafię strawić ich gustu :)))

2 polubienia

Nareszcie. A za free czy płacisz ? Ja płacę. Te 20 zł miesięcznie warto dać by nie miec reklam i móc słuchać w dowolnej kolejności. No i pomijać.

Spotify nie radze używać będąc na LTE. To streaming więc bateria sie nie ucieszy. Pakiet danych tym bardziej

1 polubienie

Wczoraj zobaczyłam u Ciebie ikonkę na ekranie telefonu, obok pająka :stuck_out_tongue:
w wyszukiwarkę wpisałam - darmowe spotify na androida i sruuu jest, darmowe, bez reklam, pomijam, cofam, szukam i słucham :slight_smile:

1 polubienie