Internet na kartę

Aha. Zmodowana apka albo miesięczny okres próbny. Też kiedys tak robiłem ale to działa dopóki nie ma aktualizacji.
Po miesiącu jak nie wykupisz subskrypcji to pojawią się reklamy i będziesz musiała słuchać tyko losowo. I tylko chyba 5 pominięć na godzinę.

1 polubienie

Zawsze jest coś za coś. Oferty abonamentowe mają zwykle korzystniejsze warunki. Ja mam na przykład pakiet 30 GB za 30 zł miesięcznie w Playu, ale jest umowa. Ustawiłem stałe zlecenie i nie myślę o tym. Zdecydowanie lepszy od 2G jest LTE, tylko mało który operator oferuje to bez ograniczeń (nawet w abonamentach) - po wyczerpaniu limitu danych Internet wyraźnie zwalnia.

2 polubienia

Okres próbny? nie było tam żadnej wzmianki o tym.
Zobaczymy za miesiąc.

Nie ma za darmo wersji premium dłużej niż miesiąc. Chyba że apka jest zmodowana ale ja tego nie polecam.

1 polubienie

Gdybym śmigała po internecie każdego dnia i wszędzie, wtedy być może zdecyduję się na abonament, ale teraz potrzebuję tylko do jednej aplikacji, którą chcę odpalić na działce :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Jeśli ta apka to Spotify to jednak kup dużo tego internetu. Spotify zjada dane jak siki śnieg.

1 polubienie

A widzisz, premium ani razu nie otworzyłam, ledwo zainstalowałam na fona, zaraz mi kazali wybrać 3 ulubionych wykonawców, wywaliło kilka propozycji, inne gatunki, proponowane bleble i do premium nie doszłam.

1 polubienie

No tak. Masz za darmo na miesiąc.

1 polubienie

To sprawdź jeszcze ofertę Play. Swego czasu mieli najtańszy internet na kartę w przeliczeniu na GB. Kupowało się starter, a potem doładowywało online. Sam z tego korzystałem - miałem taki mały modem usb/sim, który podłączałem do komputera stacjonarnego, żeby mieć internet na wsi. Jeśli masz w telefonie dual sim, to po prostu dokładasz drugą kartę i ustawiasz, która ma być do połączeń, a która do internetu.

2 polubienia

Rano właśnie sprawdzałam, nawet się zarejestrowałam na stronie, pomyślałam ,że skrócę sobie cierpienie i zapytam Was :stuck_out_tongue:
Mój telefon ma jeden slot, agrafką otwieram i tylko nano karta wchodzi, to wszystko.

1 polubienie

A nie wiem czy wiesz. Zainstaluj Spotify także na kompie. Konto już masz więc będzie git. Wersja na kompa nawet ta darmowa nie ma tylu ograniczeń co wersja mobilna. Reklamy po miesiącu się pojawią ale nie będzie cyrku z pomijaniem i słuchaniem losowym.

1 polubienie

Tylko jedna karta? Czyli, albo dzwonienie albo internet. Tzn. z internetowego też możesz dzwonić, ale drożej i zmieni się numer :slight_smile: Ewentualnie dopytaj operatora, może da się zamówić jakiś jednorazowy pakiet, albo zobacz dostępne usługi w play24, czy jak się tam nazywa ten ich interfejs.

1 polubienie

@Devil teraz właśnie korzystam z lapka , nie otwierałam go tygodniami, tak mi się dobrze pisze z fona, praktycznie wszystko na nim robię, wygodniej i szybciej.

1 polubienie

Tylko jedna @whitecollarworker , te lepsiejsze telefony tak maja :stuck_out_tongue:

1 polubienie

A jaką masz nazwę konta Spotify? Dodam se do obserwowanych :grin:
Ja mam theli30

Wtedy na kompie jeśli włączysz opcje publicznego udostępniania zawartości to inni widzą czego słuchasz w danym momencie.

1 polubienie

@Devil, sprawdź czy obserwuje Ciebie jakaś efka :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Też dodałem :+1:

1 polubienie

Ja mam włączone udostępnianie więc jak siądziesz na kompa to zobaczysz że słucham. Głównie wieczorami. Nie wiem czy to też tak działa jak słucham na telefonie.

1 polubienie

@Devil, zainstalowałam wczoraj wieczorem, jeszcze tego nie ogarniam, nie chce tam nikogo śledzić, podglądać czy osaczać :stuck_out_tongue: jestem na etapie odsłuchiwania i tworzenia swojej listy.
Teraz zamykam lapka, później sprawdzę co już masz u siebie, może coś ukradnę :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Dobór muzy będzie lepszy jeśli będziesz dużo słuchać.
To tylko śledzenie muzy a nie ludzika :crazy_face:

1 polubienie