Internet na kartę

Miałam kiedyś znajomego (internetowego), który rozmawiał ze mną za pośrednictwem utworów, wklejał tylko muzykę, podobno ona wiele o nas mówi :slight_smile:
pa :))))

1 polubienie

Coś w tym jestem.
Xddd

1 polubienie

Dodałeś do ulubionych? :rofl:

1 polubienie

Proszę cię :unamused:

1 polubienie

Słuchałam Twojej muzyki, tyci, tyci, uszy mnie bolą od słuchawek, ale coś tam skradłam :stuck_out_tongue:

1 polubienie

To muzyka z kopem choć bardziej zjadliwe też są. Na playliście “The best of…” mam różne gatunki. Zebrane wszystko co mi sie spodobało przez całe moje życie.

1 polubienie

W kołysce już słuchałeś ciężkiego metalu?
Mama nie nuciła:
Ach śpij kochanie :wink:

1 polubienie

Sorki 2g to stronę ładuje w 2 minuty. Nie na obecne strony. To technologia sprzed 15 lat

2 polubienia

Metalu zacząłem słuchać w 1999. Wcześniej był pop - Jackson, jakaś muzyka filmowa, Składanki typu Brawo Hits.
Metal zaczął sie od zespołu Therion (symfoniczno-progresywny metal) i ich przełomowego albumu Theli. Stąd moja nazwa na Spotify.

2 polubienia

Ja chcę tylko do muzyki i raz na jakiś czas.

to Devil coś delikatnego dla ciebie. I jednocześnie mało znanego.

2 polubienia

To 2G się nie nadaje. Minimum 3g

1 polubienie

Nigdy nie lubiłam muzyki Jacksona.
To obciach ?

1 polubienie

Jackson to król popu. Zapoczątkował erę profesjonalnych teledysków (Thriller) . Legenda.
Nie trzeba lubić bo żył jak żył ale nie znać nie wypada.

1 polubienie

Super, przesłucham innych utworów tej grupy.

Polecam Moje Obrazy

1 polubienie

Mam w nosie jak żył, to w show biznesie norma.
Znam jego utwory, ale jakoś tyłka nie urywają.

2 polubienia

Każdy gatunek ktoś stworzył i wypromował. Pop to dla mnie Jackson. Rock n Roll to Elvis a metal to chyba Black Sabbath i Judas Priest.

1 polubienie

Jestem ostatnią osobą, która zacznie negować cudze gusta, jestem otwarta na każdy gatunek muzyczny, tyle, że wybieram góra 3 utwory, które czuję całą sobą.

@Devil już wiem jak to jest z premium, jeśli wejdę w płatności, mogę odsłuchać swojej listy offline

1 polubienie

Też. Premium to spore korzyści. Dlatego ja płacę.

A to ulubieniec mojej siostry. Jedyny przedstawiciel rocka/metalu w jej bibliotece.
Love metal. Stąd serce zamiast pentagramu. Do dziś wzdycha do tego wokalisty. Typ zresztą do mnie podobny

1 polubienie