Ja w sprawie pracy…

Jak odpowiecie na pytanie rekrutera co jest Waszą największą wadą?

Myślę i myślę i nie mogę wymyślić. Czyżbym nie miała wad? Mam, ale nie takie, które by zainteresowały pracodawców.
Nie lubię robić rzeczy bezsensownych, nieuzasadnionych; argumentów: NIE bo NIE.
Mam alergię na słowo “procedura”. Unikam współpracy z prostakami i chamami, nawet jeśli są przełożonymi. Jak tylko mogę, to omijam szerokim łukiem.

4 polubienia

Nie wiem, w koncu to jego robota, zeby to znalazc, nie moja.
Moze ze nie mam odpowiednich znajomosci i musze z glupkiem rozmawiac?

2 polubienia

To, że miewam w pracy własne pomysły jak ją usprawnić :slight_smile:

4 polubienia

Oj to moze pracodawcę wystraszyć.

2 polubienia

Powiem że mam tylko jedną wadę a mianowicie brak zalet XD

3 polubienia

Uczciwość.Juz raz tak zrobiłem i…nie było juz telefonów z zaproszeniem na interview…

5 polubień

Na to pytanie nie należy odpowiadać. Pytający może nie zrozumieć odpowiedzi :rofl: Okonek-za tę uczciwość poproszę o oznaczenie odpowiedzi collinsa jako najlepsza :smiley: U niego pytający nie zrozumiał odpowiedzi i sprawa szukania pracy się rozwiązała w pewnym sensie … :smiley:

2 polubienia

No własnie od grudnia,mam ten problem.Leniwy cham,promujący wszelką nienormalność,specjalista od nonsensów a w razie czego,niedostepny…Nie potrafi nawet podpisac podania o urlop…
I to zero piastuje tutaj stanowisko “line manager”[troche wyzej od supervisor] :exploding_head:

4 polubienia

no i to jest bardzo dobre pytanie, bo jak się je słyszy to człowiek może od razu wyjść.

Najlepsza odpowiedz daje autor pytania, ja moge dac wyroznienie…

2 polubienia

A to proszę zapytać mojego męża… :wink: :innocent:

1 polubienie

Właśnie uświadomiłem sobie, że w swem życiu nie rozmawiałem z żadnem rekruterem służbowo.

2 polubienia

Jeśli wlasciciela lub
przyszlego szefa w firmie nazwac rekruterem to rozmawialam.

4 polubienia

@okonek @birbant Kiedyś to był szef firmy. Teraz jest to dedykowany pracownik firmy do której się aplikuje albo zawodowy rekruter z firmy zrwnętrznej.

2 polubienia

Oj nie
Opinia i decyzje zapadły intuicyjne

A komu on jest dedykowany? :thinking:

3 polubienia

@gra Dedykowany do tego zadania. Taka korporacyjna nowomowa…

korporacja?
w korpo dobrze jest byc pracownikiem terenowym…

1 polubienie

Dzięki :slight_smile: , wiem, ale nie lubię tej mody :frowning:

2 polubienia