Jak bardzo autystyczni jesteście?

ciekawy test, wklejcie wyniki:

http://www.rdos.net/pl/index.php

u mnie tak o:

2 polubienia

Ja mam technike siadania na uszach i bycia autystyczną prawie dopracowaną do perfekcji :stuck_out_tongue_winking_eye::joy_cat:

1 polubienie

Nie potrafię tego zinterpretować ale
wynik ASPI-67/200
Wynik neurotypowy-164/200

Jest chodzi o kolor, granice mojego"państewka",obejmują prawie całkowicie kolor niebieski.

1 polubienie

Jak niebieski to pewnie jest w Tobie coś z autystyka (jeśli chcesz, żeby było :joy: )

Nie wiem co mam myśleć gdy ktoś mi zadaje pytanie czy tupiący bez sensu mnie denerwuje…Oczywiście ze tak! :upside_down_face:

2 polubienia

Eeeej…to Ty normalny jesteś. Mnie to chyba wszystko denerwuje: psy na smyczach spinningach, kaszlący w twarz naród. :exploding_head: wrzaski dorosłych i dzieci, których nikt nie uczy kultury, :hot_face: pędzacy na zlamanie karku dzieciecy rowerzyści w parku :face_with_symbols_over_mouth: … w kark dyszenie, nie trafianie w kosz na śmieci…i zwierzenia Joanny P., że w wieku 14lat straciła dziewictwo. To niesmaczne epatować tym faktem podczas gdy ja w tym wieku zajęta byłam nauką :confused:

1 polubienie

Takich pytań nie było.
Ale dalej…Jeśli ktoś wyciąga jakieś chorobliwe wnioski na podstawie tego ze preferuje np. liczne imprezy niż te w małym gronie i podpiera to nauka to ja tego zwyczajnie nie łapie.
O tyle ciekawe ze 3/4 pytań dotyczy najzwyczajniejszych,codziennych zachowań i wyciąganie z odpowiedzi wniosków to dla mnie często zagadka…

1 polubienie

tego typu testy zawieraja czesto pytania krzyzujace sie - dopiero odpowiedz na kilka, pozornie ze soba niepowiazanych daje jakas mozliwosc wyciagniecia wnioskow.
to by trzeba dokladnej przeanalizowac.
zreszta to i tak zabawa, a nie porzadne badanie.

4 polubienia


Takie coś mi wyszło ale nie wiem czy mnie chwalić czy ganić… :grinning:

1 polubienie

Masz bardzo podobnie do mnie.

Czyli,że obu nas z forum wyrzucą uznając za niepoczytalnych…szkoda :wink:

1 polubienie

a “porządne badanie” u psychologa to pewnie to samo tylko, że z pieczątką kogoś ważnego ;p

Troche się zagalopowałem ale neurotypowosc jako pojęcie dotyczy każdego kto nie ma żadnych zaburzeń jak autyzm,ADHD czy koordynacji rozwojowej.Po prostu =neuro-typowosc= :neutral_face:

2 polubienia

Jest dokładnie na odwrót,jesli chodzi Ci o rezultaty

Widać po pajęczynach, że obaj są zdolnie do wszystkiego :joy:

nie wiem. do tej pory jakos ani psycholog, ani psychiatra mi certyfikatow nie wystawial (co do tego ostatniego to bym sie zastanowila widzac co sie na swiecie dzieje? i czy tylko mi bylby niezbedny?)
do wrozki tez ne chodze…

2 polubienia

Ten psychiatra może w gorszym stanie by był niż Ty…

niestety psychiatra, z ktorym dalo sie pogadac juz nie zyje - mialby ok. 90 lat teraz.
sasiad mieszkajacy pietro wyzej. nie tupal i nie walil glowa w sciany… chyba byl normalny.

121 pytań? Nie chce mi się tego robić.

1 polubienie

image
no cóż…

2 polubienia