Jak bardzo koronawirus pokrzyżował lub pokrzyżuje wam plany?

Z tego co wiem Wizz loty wstrzymuje.

2 polubienia

Dosc sporo
– bieganie po sklepach aby cos kupic
– wizja Wielkanocy bez przyjazdu mojego doroslego dziecka (to najbardziej)
– brak spotkan
etc

3 polubienia

A nie da się ograniczyć do minimum kosztów np dla pracowników ileś tam procent pensji, a reszte “zamrozić” ?

Nie da się. Firma zamawia opony na pół roku handlu. Potem trzeba zapłacić.Teraz ludzie ograniczyli zakupy. Za chwilę kryzys się pogłębi i opony nie będą najważniejsze. A fabryki mają weksle :confused:

1 polubienie

Ta Wielkanoc rzeczywiście smutno się zapowiada. Ale, jeśli chodzi o sklepy, to o mnie wszystko jest!

2 polubienia

Powinni się starać o wstawiennictwo rządów w tej sprawie … :confused:

1 polubienie

A jeśli idzie o firmy lotnicze: Kredyty na samoloty. Jak stoją to trzeba płacić za postój. Przeglądy, ubezpieczenia.

2 polubienia

haha… a jak myślisz: Dlaczego nie mamy stanu klęski? Po to żeby nie pomagać firmom.

We wrześniu Kaczyński mówił, że trzeba nowych przedsiębiorców… innych… to mu się spełnia…

3 polubienia

Jeżeli fabryki wykończa swych odbiorców, to dla kogo będą produkować? Sprawa wygląda tak, ze na tym wózku jadą wszyscy, nawet ci, co zarobią z początku na zarazie. Gospodarka, to zespół naczyń połączonych.

4 polubienia

Innym, którzy w ich miejsce przyjdą. Dla fabryki to będzie ograniczenie produkcji za pół roku. Podniosą ceny i przetrwają. A teraz dorżnie kontrahentów, żeby bilans się zamknął.

1 polubienie

Niestety koronawirus należy do tzw. wirusów RNA jak chociażby HIV przez co może naprawdę ciężko być ze stworzeniem szczepionki … M in dlatego na niego stosują te same leki co na HIV z braku alternatywy … I ponoć nie najgorzej działa …

1 polubienie

Wiem jak go nazwać. Ale tego nie zrobię.

2 polubienia

Kaczyński to tam Kaczyński a Zachód to Zachód … Chociaż z tym też różnie może być … Powinni uregulować to jakąś przy wsparciu rządów …

1 polubienie

Zrobią to co się da… dodrukują kasy i ratując rekiny, nakarmią je płotkami.

1 polubienie

“ponociami” to ostatnio pieklo wybrukowane podobnie jak dobrymi checiami.
Probuje sie wszystkiego, sa leko dzialajace na wirusy, ale ich skutecznosc bywa problemtyczna. Jednemu pomoze, innemu jeszcze moze zaszkodzic.
Ten atakuje przede wszystkim pluca, powodujac obrzek i krwotoki wewnetrzne, co powduje, ze organizm niedotleniony i ma bardzo ograniczone mozliwsci bronienia sie. O ile w ogole je ma.
Na pewno nad badaniami nie proznuja, ale to wymaga czasu. Choc moze jakis pozytek z tego bedzie i pzy okazji nastapi postep w lczeniu chorob wirusowych?

2 polubienia

Korwin “dowalił” …

1 polubienie

Hmmm przez tego jeb…ego wirusa, przez najbliższe przynajmniej 2 weekendy są zamknięte salony fryzjerskie… Koniec świata xd
Nie spodziewałem się że w moim 21 wiecznym życiu napotkam na swojej drodze tak wielkie problemy ograniczające mnie.

1 polubienie

Na krótką metę nic złego się nie stanie. Najwyżej nie pójdę do nikogo na wódkę i nie pojeżdżę na rowerze.
Ale na wakacje chciałem w góry jechać.

2 polubienia

wyslac go do Brazylii, z Bolsonaro nazywajacym pandemie grypka w szachy moze sobie pogra…

tlumacz google sobie radzi. cacerolazas to po naszemu kocia muzyka uzyskiwana przy uzyciu dostepnych materialow - czyli garnkow,patelni i tluczkow do miesa czy kartofli. dobre efekty daje tez walenie rondlem o patelnie.

2 polubienia