Jak bywam na cmentarzach Żołnierzy Radzieckich poległych w walkach

z III Rzeszą w Polsce, nie mogę powstrzymać łez nad ich losem, gdy musieli ginąć daleko od najbliższych, by podarować Polakom lepsze państwo.

1 polubienie

Coś w tym jest. Nie wińmy wojaków za głupotę dowódców.

2 polubienia

Oni walczyli z Niemcami. Za swoia ojczyzne i Stalina.
Polska ich malo obchodzila
Chlopakow szkoda. Jak kazdego.

4 polubienia

To jeszcze ich PIS nie wyniszczył? Dla mnie ich groby są jak nasze. Walczyli, zginęli , nie ważne że nie zawsze uczciwie wobec naszych. Ale i my nie byliśmy uczciwi do końca wobec nich.

1 polubienie

Nie musiała ich Polska obchodzić, bo to była wrednym krajem, rządzonym przez prawicowe ciemnoty, ale faktem jest, że podarowali Polakom lepsze państwo. Nie walczyli za Stalina, ale za Ojczyznę pod przywództwem Stalina, którego najpierw Hitler ogłupił i oszukał, a nie wiadomo, czy innych by Hitler nie oszukał, natomiast potem bez żelaznej woli Stalina, hitlerowcy pokonaliby ZSRR. Wystarczyłoby, że Niemcy zdobyliby Moskwę, to na to czekała Japonia, by włączyć się do wojny przeciw ZSRR.

Wez te tabletki co Ci przepisali…

Czekaj załamujesz historię. Stalin na początku był z Hitlerem.

1 polubienie

Jak masz w domu młotek, to walnij się nim w łeb, może ci się coś przestawi w kierunku myślenia.

Po co mi mlotek, jak mam Ciebie na forum?

Taktyczna rozgrywka, wielkie szachy. Hitlerowi się udało oszukać Stalina, który miał wielką władzę i miał się za super mądrego, ale potem to Stalin ze swymi dowódcami (głównie Żukowem) zmiażdżył hitlerowców.

Przeproś koleżankę bo byłeś nie miły. Koleżanka też się uniosła ale to ty podobno jesteś facet.

Kto pierwszy innych obraża zasługuje na to, co otrzymuje. Kto sieje wiatr, zbiera burzę.

wyciągnij rękę. Facet jesteś czy nie?

1 polubienie

To u niej nie pierwszy raz się zdarza, że próbuje mnie obrażać, lecz nagminnie, ale nie rusza mnie to, bo nie traktuję jej poważnie. Niemniej pokazuję jej, że zawsze, gdy będzie próbowała mnie obrażać, spotka się z odpowiednią ripostą. Gdyby była osobą myślącą, pojęłaby, że nie warto iść tą drogą.

Postaraj się

Daj spokoj, nie kop lezacego…

Powinien

Harmonik A bierzesz jakieś leki na codzień?

I nie chcę cię obrazić

A Ty bierzesz? Bo ja nie biorę żadnych. Poza tym jestem wege, a to zawsze sprzyja organizmowi.