Jak co roku o tej samej porze?

Nie wiem jakie mieć zdanie na temat “Kacpra” , nie tylko on/na była zmuszana do leczenia hormonalnego, czemu to zawiesili ?

1 polubienie

Odnosze wrazenie ze w tym przypadku walka z nieuczciwoscia [taki eufemizm] wyraznie przegrywa z polityczna poprawnoscia…
Jak mozna tak krzywdzic pozostale zawodniczki?I jeszcze bezczelnie swiatu wmawiac ze to norma???
To tak jak uznac doping lat 70-tych za norme!Jest bowiem bardzo wiele stycznych w tym majsterkowaniu…

1 polubienie

@collins02 @Julia wybaczcie, ale nie znam nudnieszego zajecia jak ogladanie meczu tenisowego

2 polubienia

Przyznasz jednak rację, że wiele kobiet posiada sporo hormonów męskich, wręcz ich nadmiar . Być może teraz głośno fukniesz na mnie, ale nasza ukochana Irena SZewinska też z lekka tym trąciła.

1 polubienie

Ja znam, np curling albo z całym szacunkiem do Roberta , bieg chodziarzy, no ludzie… A ja to oglądałam :stuck_out_tongue: Jak tylko Kubica pojawił się w F-1 też usiadłam przed tv, na fotelu mi się przysnęło.

1 polubienie

@anon75849589 poruszylac ciekawa strune
fanka Kubicy nie jestem
ma to na co sobie zasluzyl,
ludzie scigajacy sie na granicy bezpieczenstwa? znam lepsze metody na popelnienie samobojstwa, choc moze nie do konca tak widowiskowe jak w aucie Williamsa zrobil to Senna

1 polubienie

Skoro o tym mowa, co powiesz o rajdzie Paryż Dakar ? Odbył się chociaż jeden bez wypadku śmiertelnego ? A sporty wodne i pan Marszałek ?
Przypomniałam sobie , że podczas letniej olimpiady zerkam na wiele dyscyplin, paznokcie mnie bolą jak widzę szarpaninę w zapasach czy sumo, też taka nudnawa dyscyplina.

1 polubienie

sumo? miauuu to jak widze to dziala na mnie, kibicuje sprytnieszemu
ale to jest guma do zucia dla oczu

1 polubienie

co do rajdu Paryz Dakar? albo moja matura z geografii stracila waznosc, albo Dakar miesci sie i ma dobrze w Ameryce Poludniowej
jak sa samobojcy i do tego znajduja sponsorow?

1 polubienie

Noooo nie podzielam entuzjazmu :stuck_out_tongue_winking_eye:

Używam pierwotnej nazwy, rajd zaczynał się w Paryżu, z różnych względów , w tym politycznych ograniczyli się tylko do Dakaru , to chyba były końcowe lata 90-te ?

oj chyba pozniej
ktorys zamach terrorystczny?

Sprawdzę :stuck_out_tongue_winking_eye:

@okonek, ostatni odbył się na tej trasie w 2001 r.

dzieki, bo mnie palec wskazujacy od obslugi myszy rozbolal
a i nie jestem pewna,ze ten futrzak

nie jest moim bliskim krewnym

1 polubienie

Niby zmęczona , a uśmiech zniewalający :grin:

Masz prawo tak sadzic ale…Dla mnie jest to fascynujace jak malo co w sporcie.Sam dosyc dlugo gralem i naleze do tych ktorzy potrafia dyskutowac o kazdym uderzeniu.

W porownaniu z Renate Stecher z DDR,Szewinska byla lekka i kobieca jak Audrey Hepburn :grin:
Tu nie o to chodzi.
Chodzi o celowe robienie na tym kariery i doprowadzanie celowe organizmu do ekstremy.Jeszcze krok i bedzie sobie mozna wybierac plec w jakiej sie startuje…

1 polubienie

Nudny sport?
Dla mnie nie ma takiego choc nie potrafie fascynowac sie strzelectwem na dluzsza mete.
Ale przede wszystkim,odrzucaja mnie tzw.sztuki walki.I to nie te ze wschodu.
Wspolczesny boks zawodowy z tym chamskim cyrkiem polegajacym na pogardliwym dogadywaniu sobie,plucie lub rzucaniu sie na przeciwnika podczas wagi…
Nie mowiac juz o tych humanoidach napieprzajacych sie klatkach jak szczute psy…
A najgorszy ze wszystkiego jest wrestling.To typowo amerykanski kretynizm w ktorym chyba nawet rywalizacji nie ma…
Formula 1 jest dlatego nudna ze nic nie zalezy od kierowcy.99% to poziom samochodu i jego wydolnosc…

1 polubienie

Zapasy sa fascynujace,szczegolnie te w stylu klasycznym.
Oczywiscie zawodnik pasywny wszystko psuje ale wowczas otrzymuje kare i traci punkty,co czesto calkowicie zmienia sytuacje.I musi zmienic nastawienie zawodnika psywnego,o ile chce wygrac.

jesli na serio mialbym cos nudnego wyciagnac to idiotyczna rynna w sporcie zimowym oraz WKKW czyl wszechstronny konkurs konia wierzchowego.Taki balet w siodle na punkty…Gorsze niz niegdys jazda obowiazkowa solisty na lodzie…