Jak często zmieniacie telefon?

szczęściarz :rofl: :rofl:

1 polubienie

Nie ma reguły, najczęściej wtedy kiedy mam siłę to wszystko przerzucać na nowy. Moje wymagania są coraz mniejsze, kupuje jakieś telefony po max 1500zl i w pełni do mojego użytku wystarczają.

2 polubienia

Niemal wcale.W Polsce mam czwarty telefon od 1999 roku.Pierwszej cegły juz nie pamietam-troche przypominało to pilota do tv.Potem Motorola,Samsung i teraz od paru lat Huawei.
W Anglii mam od 13 lat samsunga i z uwagi na to ze miesci sie do malych kieszeni,nie zamierzam go zmieniać.

1 polubienie

Na swoj sposób,zazdroszcze spokoju :slightly_smiling_face:

3 polubienia

Telefon zmieniam w razie potrzeby (awarii) lub zachciewajki. Od 1999 roku miałem w stałym użytkowaniu bodajże 8 urządzeń, plus jeszcze w międzyczasie jakieś 3-4 sztuki na kilkudniowe testy. Niektóre telefony używałem krótko - po kilka miesięcy, inne nawet po 5 lat.

2 polubienia

Przy telefonach z górnej półki nie trzeba ‘przerzucać tego wszystkiego’. Samo sie przerzuci po kilku klikach.

2 polubienia

Nawet przy tych starych kontakty mozna bylo zapisac na karcie.
Potem juz byl bluetooth.

Co kilka lat. Aż się coś całkowicie schrzani albo bateria padnie. Jeśli wszystko działa nie czuję potrzeby wymiany.

3 polubienia

Jak się jest bardziej rozeznanym to na pewno :joy:
Ogólnie przy wymianie telefonu zawsze robię porządki

Pierwszy telefon komórkowy miałem jakieś 21-22 lata temu… był to pewnie Siemens choć do końca nie jestem pewien. Później były wszelkie możliwe marki a telefon zmieniałem nawet kilka razy w roku jak tylko pokazało się coś nowego. Dość często miewałem Samsunga ale od iPhone 5 zacząłem używać tylko produkty Apple i zmieniam tak co drugi wychodzący model. Obecnie jest iPhone 11. Robię dużo zdjęc, oglądam filmy, słucham muzyki, liczę kalorie, rozpisuje diety i robię tysiące różnych innych rzeczy

1 polubienie

Aż się zepsuje.

1 polubienie

Pierwszy aparat nabyłem jeszcze w ubiegłym wieku. Była to Motorola z antenką. Długo mi służył, potem nauczyłem się wymieniać co dwa lata. Marek używałem różnych głównie Samsunga i Ericsona, a nigdy Nokii. Nigdy też nie tęskniłem za czymś “wypasionym”.
Nigdy nie miałem żadnej awarii. Teraz mam Huaweia i ten mi fixuje. Mało zaglądam do netu ale jak już jestem, to mi sie ostatnio zawiesza, całkowicie milknie i nie reaguje. Potem wyświetla sie komunikat o sprawdzaniu karty pamięci(?). Aparat na gwarancji więc muszę go wymienić, a do tego Chińczyka już nie wrócę.
Co jest dla mnie ważne poza tel i SMS? Foto, wspomaganie pamięci (kalendarz, dyktafon, notatnik). Awaryjnie zaglądam do internetu. Ponieważ możliwości tego podręcznego komputerka wykorzystuję gdzieś w ok. 10%, więc za żadnym iPhonem nie tęsknię, bo i po co.

4 polubienia

Chyba juz wiem jaki se kupie.
Xiaomi Poco X3.

1 polubienie

Tez Ci sie xiaomi podoba?

Nie pytaj. Diabłek pewno już na kiblu śpi :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Dałem radę wstać ale po obiedzie czeka mnie leżakowanie.

1 polubienie

To jeszcze Cie z przedszkola nie wypuscili, ze po obiedzie lezakujesz?

1 polubienie

Duże dziecko

1 polubienie

Dasz radę obiad wcisnąć?

Tak. Nic nie jadłem prawie od rana.