Jak ich zniechęcić?

Przychodnie medycyny pracy są otwarte. Jakieś iluzoryczne środki zaradcze na koronera (bujda na resorach). Urzędnicy wyższego szczebla zarekomendowali zamknięcie ośrodków pozostawiając tym niżej wolną rękę. A Ci genialnie pozostawili podwoje otwarte…

Gabinety dentystyczne chyba też są otwarte, mają restrykcyjniejsze przepisy jedynie. Że niby co godzinę jeden pacjent…? i tylko pilne przypadki…

@humoreska Dentystę to rozumiem. Ale medycyna pracy kiedy większość film jest pozamykana?

Cóż, może pracownicy mają rozkminę czy brać urlop ( niedorzeczne) czy “inne” wolne? Nie wiem jaki manewr mają jeszcze w obliczu koronawirusa… pacjentów nie bedzie ale będa mieli “zaliczone” w pracy? retoryczne pytanie. Posiedzą w robocie, popiją kawusie i do chaty.

U mnie też przychodni czynne. Na razie

Zgłoś że w budynku jest bomba z koronawirusem.

1 polubienie

Żeby mnie wsadzili?

@humoreska Właśnie nie. Pracownicy są przerażeni. Dziennie można przyjąć ok 15 pacjentów, niby nie jednocześnie, ale jednak. Zakłady się zamyka a ci robią badania dla nowych pracowników …

Hm dla nowych pracowników ? Ukraińców?..

Polaków i Ukraińców

Może już nie mają więcej urlopu, a na urlopy bezpłatne może ich nie stać, bo z czego będą żyli?