Jak jesteśmy przy kabarecie?

Cos mi sie o uszy obilo, ze zrobili serial o Osieckiej i w internecie wrze?

1 polubienie

Nic na ten temat nie wiem.

Mam konto pocztowe e-mail na interii zeby się do niego dostać to po drodze poczytasz

Agnieszka Osiecka, to ciekawa postać. O moim zdaniem, wielka poetka. Przynajmniej, dla mnie.

3 polubienia

?
Nie wiem…
Dla mnie to ikona,jak to sie dzisiaj mowi.Zresztą czasem,calkiem trafnie.
Patrze na jej zdjecia i wiem ze to kobieta z którą bym koni nie kradł…
Ale byla nieprawdopodobnie spostrzegawcza.Przy tym inteligentna…Z byle bzdury robila arcydziela…[Okularnicy!].
Musiala jej muzyka w duszy grać…Tylko ona,Mlynarski,Przybora,Kofta mieli ten dar.Owszem,bylo ich wiecej ale to oni byli niepodrabialni…Jak przed wojną,Marian Hemar…
Oby nikt nie sknocil tego filmu…Bo ze emocje są…A kiedy ich nie bylo? :thinking:

3 polubienia

Oglądałem serial, szału nie bylo, ot taka historyjka

3 polubienia

Czyli nie wymieszali jej z błotem?

1 polubienie

Nie, dość realistycznie było przedstawione jej życie osobiste, romanse, alkoholizm. Ale warstwa artystyczną też ciekawa. Fajna była scena jak pisała Małgośke razem z Maryla i Kasią Gaertner

3 polubienia

Aaa to moze to wrzenie w necie jest spowodowane tym, ze ktos poczuł się pominięty

2 polubienia

To to juz sie dokonalo?
Hmmm…
Znajde…
Lepsze niz serial o German?

1 polubienie

Ja wiem? Wszystkie te seriale biograficzne sa dla mnie takie same. O Bodo był jeszcze niezły

2 polubienia

Serial o Bodo? Nie widziałam
Są biografie i autobiografie

1 polubienie

Z 5 lat temu leciał, całkiem niezły.

Moja corka,twierdzi DOKLADNIE tak samo…Ja mam powazne zaleglosci…Ale ja dzisiaj siedze po uszy w Hitchcocku i konca tego nie widać :upside_down_face:

1 polubienie

A to, że był gejem, w tym serialu unaocznili?

Gej tez chce żyć
A zawsze mnie zastanawialo czemu dla czesci kobiet gejostwo jest powodem do uwielbienia?

3 polubienia

CHyba tak, jak dla facetów dwie lesbijki :slight_smile:

2 polubienia

Oczywiście. Nie widziałem tego serialu, z ciekawości pytam.

Rudolfa Valentino też kobiety uwielbiały.

2 polubienia

Bo jest taki “swój” :slight_smile:

1 polubienie

No chyba raczej"był".A i to nie do konca.Valentino rozbudzal wyobraznie o lepszym świecie,byl idolem ale wiekszosc tego co sie o nim pisalo i pisze,to zwyczajne brednie.
"Szejk"byl normalnym facetem a,prawde mowiac,jedyne co mnie troche intryguje to jego niby romans z Polą Negri…Pewnie cos w tym bylo :thinking:

1 polubienie