Jak ktoś ma tak ograniczone horyzonty, jak bracia Kaczyńscy, to nie ma

Więc ty też nie jesteś się w stanie odsniesc do eksperymentu na temat skrzydła? No teraz właśnie tak to wygląda że ktoś za zamachem tworzy historie… Bo dużo łatwiej przecież na samym początku mieć u siebie samolot i wyłączność na śledztwo bez niczyjej ingerencji i postawić tezę ze katastrofę spowodowali piloci i warunki a później dorabiać do tego wydarzenia… Bez ingerencji… Nie lubię mówić źle o Polsce ale wtedy nasza komisja dzięki decyzja rządzących służyła tylko do potakiwania i przepisywania xd

jakie skrzydlo, jaki eksperyment?
nie odniose sie do rzeczy, o ktorej mam metne pojecie w sensie - tego skrzydla na oczy nie widzialam, ale majac za soba porzadna szkole gdzie fizyki uczono po zapoznaniu sie ze struktura skrzydla, silami na jakie jest wystawione nie raz przebadanymi w tunelu aerodynamicznym, nie musze byc “amerykanskim naukowcem” ze specjalnoscia puszka coli i parowka, zeby wiedziec czy zostalo to rozerwane od srodka czy uderzone od zewnatrz.
jakby to byl zamach, to juz dawno prezes by biegal z raportem jak ze szturmowka na pochodzie pierwszomajowym. a tak po prostu sciemnia a ciemny lud to kupuje.

1 polubienie

No czyli widząc to skrzydło, stwierdziłabys sama że zostało rozwalone od środka a uderzenie w przeszkodę daje całkiem inne uszkodzenie… Więc już to rozwala teorie niby taka mądra (stworzona przez ruskich fachowców którzy zawsze decydują że wina to piloci) że była jakaś brzoza i że skrzydło odpadło przez kontakt z drzewem…
A ile jest tych punktów które można jeszcze skonfrontować ze sobą ?.. I jak ja mam poważnie traktować komisję Putina… Słyszysz? PUTINA :rofl: złego Putina który napada truje i morduje xd

konstrukcja samolotu to troche wiecej niz budowa cepa.
broza to stala sie symbolem bezdennej glupoty - zarowno fanow zamachu jak i zwolennikow rozsadnego podejscia do zdarzenia.
zaczac nalezaloby od tego, kto ustalal liste pasazerow i pozwolil na zapakowanie do jednego samolotu wszystkich najwazniejszych osob w panstwie? kto nie sprawdzil gdzie te osoby maja lądować? i czy sa ku temu warunki?
dlaczego wizyta prezydenta byla ujeta jako prywatna a nie oficjalna?
a w ogole to czy na pewno byl to zamach na prezydenta? a moze kogos innego, kto byl na pokladzie?

A może piloci brali w tym udział? XD

Akurat tu napisałeś prawdę. Tak się składa, że piloci brali w tym czynny udział, z całą pewnością nie taki jakby tego sobie finalnie życzyli, jednak nie zmienia to faktu, że byli w kokpicie i pilotowali maszynę.

2 polubienia

bez przesady, wyznania byli katolickiego, a poza tym sadzac po ostatniej reakcji na smierc raczej zdrowi na umysle, choc pewnie zaszczuci wczesniejsza nagonka na kolege, ktory w Gruzji ladowac nie chcial.

1 polubienie

Znalazłem jakiś amatorski film na internecie z Smoleńska gdzie słychać jak jeden z strażaków mówi coś w stylu “załoga żyje”… Co to znaczy po polsku biorąc pod uwagę że mówili to językiem rosyjskim?
Bo chyba nie znaczy to to samo XD
Swoją drogą to dużo taki podobieństw językowych akurat z tychcfilmow amatorskich

Z pewnością nie można mieć najmniejszych wątpliwości w autentyczność tegoż materiału wydobytego z czeluści internetu i bez mała jesteś niebywałym szczęściarzem, ponieważ dotychczas na ten film nie natrafiła żadna z szanujących się stacji telewizyjnych a nawet sama komisja śledcza Antoniego. Czym prędzej pochwal się swoim odkryciem w TVP Info a sam Jarosław Cię nagrodzi skinieniem głowy. :crazy_face:

2 polubienia

To że jest to autentyczne raczej nie ma wątpliwości… Ale czytam komentarze jakieś pod filmem że po rosyjsku znaczy to cos innego… Myślałem że umie tu ktoś rosyjski?

Stacji telewizyjnych? Przeciez telewizja nawet nie robiła afery z amatorskiego filmu na którym słychać strzały… Czy “nie zabijajcie nas” “dawaj gnata” “uspokój się”… :rofl: Tam dźwięk jest oryginalny…
Chyba ze czegoś nie wiem a nawet fakty TVN miały wątpliwości czy "ktoś nie zabił “naszych”
:rofl: Rozumiesz? TVN i naszych :rofl:

Jeżeli ty nie masz wątpliwości, co do autentyczności filmiku z netu, to musisz być niesamowitym ekspertem.

2 polubienia

Ten film ten pierwszy był badany pod tym kątem

A ty umiesz rosyjski to co to znaczy? Załoga żyje :rofl:

ekipaż żiw.

1 polubienie

A na polski?

załoga żyje

Eee wkręcasz mnie :rofl:

Nie wkręcam. Może być jeszcze tak: ekipaż żywiut.

1 polubienie

Miałem na myśli że rosyjskie zdanie “załoga żyje” Znaczy po polsku np "dajcie sikawkę :rofl: