Jak mucha chodzi po człowieku, lub komarzyca chce skubnąć jego płynu,

to człowiek je zaraz zgania, a nawet zabija. A Planeta ma się godzić na patologiczną cywilizację ludzkich nieharmonijnych bezmózgów?

A jak muche czy komara przeganiaja harmonijne zwierzatka to juz jest OK?

1 polubienie

Oj tam, przeganiają. Ogonem je straszą.

Tos Wasc zle widzial.
Takim ogonem jak machnie to pare much zabije. A jak ogona nie ma to inna medotoda z pasozytujacymi owadami sobie zwierzaki radza.

2 polubienia

Nawet gdyby od tych ogonów jakieś harmonijne muchy na tamten świat się przeniosły, to jednak łatwo zauważyć, iż nie stanowią one dla ich populacji zagrożenia.

Trudno powiedzieć.

1 polubienie

Albo nietrudno.

A niech sobie te muchy zyja w harmonijnym swiecie, ale po moim niharmonijnym zarciu lazic nie beda.

1 polubienie

Nikt Ci nie zabrania dokarmiac komary i muchy.
Ale u Ciebie to jest tak,jak z tym owocowym odzywianiam,ktore wszystkim aalecasz,a sam nie stosujesz.

1 polubienie

Na pewno są pożyteczniejsze od Ciebie, @okonek, i jak tego nie zrozumiesz i nie zaakceptujesz, to oblejesz naukę z tego wcielenia, choć jest ono wirtualne, w którym i ciężko myślący odgrywają pożyteczne role, jak aktorzy odgrywający negatywne role.

A ile egzaminow poprawkowych przewidziano?

Do skutku, choć na ogół jeden pobyt w COR-ach wystarcza zniechęcająco na miliony lat.

Bo moje diabły są najgorszego autoramentu, rodzaju.

A moje diably nie dopuszczaja dokarmiania komarow much,jakmi odzywiania sie wylacznie owocami,chociaz je lubie,spozywam kazdego dnia.))

1 polubienie

Z dzisiejszym jaflospisem bys mnie zaakceptowsl.
sniadanie,rogaliki z kremem cytrynowum.
Obiad zupa z soczewicy,ktora uwielbiam,dlateho,tylko jefmo danie.
Kolavja serek stracchino,to polplynny bialy ser.
Zafnych zwlok pomordowanym harmoninych zwierzat))

1 polubienie

Nie widać dojrzałych, słodkich owoców. One powinny dominować, a nawet stanowić wyłączność.

Soczewice tez lubie. Ale na ogol robie na prawie sypko z sosem warzywnym lub pieczarkowym.

Owoce nie wchodza w glowny posilek,
Leza mi w pokoju i kiedy mam ochote wtedy jem.
Bardzo czesyo na polowe z moim psem.

1 polubienie

Zupa z soczewicy to moja ulubiona, zresztą soczewica w każdej postaci jest super (zwłaszcza czerwona, chociaż inne też są ok)

1 polubienie

Z psa weganina robisz?